FOTO Čeští tenisté i Bayern. To jsou vítězové roku 2013

Prohlédněte si galerii těch, kteří v roce 2013 dosáhli na samotný vrchol.
Už 4. ledna začala na Havaji golfová PGA Tour, jejímž lídrem co do výše vyhraných peněz se stal "znovuzrozený" Tiger Woods. Jeho bilance byla 8 553 439 dolarů a pět vyhraných turnajů a k tomu ještě s týmem USA triumf na Presidents Cupu.
První měsíc patří tradičně dobrodružství zvaném Rallye Dakar. Cyril Despres (vpravo) ovládl kategorii motocyklů, zatímco Stéphane Peterhansel zvítězil mezi řidiči aut. Pro něj to byl celkově už 11. triumf (6x na dvou a 5x na čtyřech kolech).
Španělští házenkáři slaví titul mistrů světa poté, co ve finále porazili Dánsko 35:19 na lednovém domácím šampionátu.
Na tenisovém Australian Open kraloval Novak Djokovič, pro něhož to byl už čtvrtý triumf u protinožců, z toho třetí v řadě.
22. 12. 2013 8:00

Praha - Podívejte se na chronologický přehled vítězů nejdůležitějších sportovních akcí roku 2013.