FOTO 15 největších skandálů slavných sportovců

Skandály se nevyhýbají ani celebritám sportovním.
Světová jednička v boxu Mike Tyson byl na vrcholu své kariéry, když ho soudce v roce 1992 odsoudil za znásilnění osmnáctileté dívky. Tyson si odseděl tři roky ve vězení.
Nevyléčitelný sukničkář a tehdy světová golfová jednička Tiger Woods obětoval své neukojitelné vášni pro ženy své manželství a velkou část majetku. Přiznal opakované nevěry a přišel rozvod. Po léčbě ze závislosti na sexu je v plné formě zpátky v golfu.
Průšvih věru prostopášný. Hráči klubu Minnesota Vikings se rozhodli, že si pozvednou kolektivní morálku oddychovou akcí a objednali si loď plnou prostitutek. Bohužel ji vrátili v tak zuboženém stavu, že to naštvaný majitel práskl.
Špičkový fotbalista, majitel nevěstince, pašerák porna, člen gangu a vrah. To všechno Peter Storey z Arsenalu byl a také se mu to stalo osudným. V roce 2010 dostal doživotí.
Foto: www.washingtonpost.com
8. 6. 2013 14:30
Hříšníků je plná planeta, nevyhýbá se to ani sportovcům. Podívejte se na patnáct případů lavných sportovců, kteří měli v poslední době nějaké výraznější trable.

Hříšníků je plná planeta, nevyhýbá se to ani sportovcům. Podívejte se na patnáct případů slavných sportovců, kteří měli v poslední době výraznější trable se zákonem, nebo se "proslavili" skandály v médiích.

Hledali jsme napříč spektrem a ani to moc práce nedalo. Vysypal se na nás jeden průšvihář za druhým; máme tu vše od dopingu, přes řízení pod vlivem, až po vraždy.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Nováček Granada dál stíhá ve španělské lize vedoucí Real

Nováček španělské fotbalové ligy Granada porazila Pamplonu 1:0 a v tabulce je druhá o bod za Realem Madrid. "Bílý balet" ji v minulém kole v souboji o první místo zdolal 4:2. Na čtyřbodový rozdíl může Granadě znovu odskočit v sobotním utkání na Mallorce.

O vítězství Granady nad Pamplonou rozhodl v 38. minutě hlavičkou po standardní situaci portugalský obránce Domingos Duarte, který skóroval i před dvěma týdny proti Realu.

Další zprávy