FOTO 15 největších skandálů slavných sportovců

Skandály se nevyhýbají ani celebritám sportovním.
Světová jednička v boxu Mike Tyson byl na vrcholu své kariéry, když ho soudce v roce 1992 odsoudil za znásilnění osmnáctileté dívky. Tyson si odseděl tři roky ve vězení.
Nevyléčitelný sukničkář a tehdy světová golfová jednička Tiger Woods obětoval své neukojitelné vášni pro ženy své manželství a velkou část majetku. Přiznal opakované nevěry a přišel rozvod. Po léčbě ze závislosti na sexu je v plné formě zpátky v golfu.
Průšvih věru prostopášný. Hráči klubu Minnesota Vikings se rozhodli, že si pozvednou kolektivní morálku oddychovou akcí a objednali si loď plnou prostitutek. Bohužel ji vrátili v tak zuboženém stavu, že to naštvaný majitel práskl.
Špičkový fotbalista, majitel nevěstince, pašerák porna, člen gangu a vrah. To všechno Peter Storey z Arsenalu byl a také se mu to stalo osudným. V roce 2010 dostal doživotí.
Foto: www.washingtonpost.com
8. 6. 2013 14:30
Hříšníků je plná planeta, nevyhýbá se to ani sportovcům. Podívejte se na patnáct případů lavných sportovců, kteří měli v poslední době nějaké výraznější trable.

Hříšníků je plná planeta, nevyhýbá se to ani sportovcům. Podívejte se na patnáct případů slavných sportovců, kteří měli v poslední době výraznější trable se zákonem, nebo se "proslavili" skandály v médiích.

Hledali jsme napříč spektrem a ani to moc práce nedalo. Vysypal se na nás jeden průšvihář za druhým; máme tu vše od dopingu, přes řízení pod vlivem, až po vraždy.

 

Právě se děje

před 32 minutami

Při útoku na severozápadě Kamerunu zemřelo 22 lidí, nejméně polovinu z nich tvořily děti

Při útoku na vesnici Ntumbo na severozápadě Kamerunu přišlo o život alespoň 22 lidí, nejméně polovinu z nich tvořily děti. S odvoláním na sdělení OSN o tom informoval zpravodajský server BBC. Útok se stal už v pátek a zatím se k němu nikdo nepřihlásil. Kamerunská vláda, která v regionu už několik let bojuje proti povstalcům, jakýkoli podíl na násilí odmítla.

James Nunan z Úřadu pro koordinaci humanitárních záležitostí OSN (OCHA) uvedl, že zavražděna byla mimo jiné těhotná žena a 14 dětí. Devíti z nich ještě nebylo ani pět let.

Hlavní opoziční strana Hnutí za obnovu Kamerunu (MRC) z útoku obvinila bezpečnostní složky a kamerunskou vládu. Kamerunská armáda obvinění odmítla.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 36 minutami

V Brně se srazily dvě tramvaje, celkem pět zraněných

Pět lidí se zranilo při srážce dvou tramvají v Křížové ulici v Brně. Tři zranění skončili v nemocnici. Ulice je uzavřená, omezení se dotklo šesti linek městské hromadné dopravy, a to tramvajových 2, 5, 6 a autobusových 44, 82 a 84. V obou tramvajích cestovalo dohromady 200 lidí, řekl provozní ředitel brněnského dopravního podniku Jan Seitl. Dopravní podnik by podle něj chtěl obnovit provoz kolem 10:00. 

Další zprávy