FOTO Sportovci nebo grázlové? Obojí je správně

Oscar Pistorius stanul před soudem kvůli střelbě na svoji přítelkyni
Oscar Pistorius: Invalidní sprinter, který běhal na speciálních protézách, byl vzorem i pro zdravé běžce.
Bohužel, na vrcholu své kariéry zastřelil svoji krásnou přítelkyni, modelku Reevu Steenkampovou. Nikdo si to nedokáže vysvětlit. Pistorius tvrdí, že chtěl zastřelit zloděje, ale...
Otazníků je víc než dost. Zatím odsouzen nebyl. Jeho případ v této době projednává jihoafrický soud.
O.J.Simpson: Hvězda amerického fotbalu a dokonce i filmového plátna je držitelem mnoha sportovních rekordů. Byl obviněn z dvojnásobné vraždy. Zabít měl svoji bývalou ženu a jejího milence.
Foto: Reuters
3. 7. 2013 11:51
Špičkoví sportovci, atletické hvězdy, šiřitelé osvěty a zdravého životního stylu. Ano. Ale jen do doby než se dostanou na "šikmou plochu".

Špičkoví sportovci, atletické hvězdy, šiřitelé osvěty a zdravého životního stylu. Ale jen do doby, než se dostanou na "šikmou plochu". Drogy, vraždy nebo obchod s bílým masem - nic jim není svaté. Připomeňte si ty nejznámější případy.

 

Právě se děje

před 38 minutami

Hokejisty Slavie bude po Říhovi trénovat Štrba

Novým trenérem hokejistů prvoligové Slavie se stal Martin Štrba. Na střídačce nahradí Miloše Říhu mladšího, jemuž skončila smlouva a klub již v polovině března avizoval, že s ním dále nepočítá. Štrbovým asistentem bude další bývalý útočník Jiří Doležal, trenérem brankářů zůstal Roman Málek. Pražané o tom informovali na webu.

"Martina Štrbu jsme si vytipovali jako mladého progresivního trenéra, který má ambice a potenciál. Jeho výhodou je také to, že má za sebou úspěšnou hráčskou kariéru," řekl sportovní manažer Jiří Veber.

Čtyřiačtyřicetiletý Štrba trénoval naposledy rovněž ve druhé nejvyšší soutěži Chomutov. S Piráty se dohodl na odchodu koncem listopadu. V minulosti pracoval jako asistent trenéra v Českých Budějovicích, kde působil rovněž u mládeže.

Další zprávy