FOTO Přestupového žolíka v F1 teď drží v ruce Räikkönen

KImi Räikkönen se ucházel o místo u Red Bullu, ale tam je už plno. Jaké možnosti má nezkrotný Fin i jeho soupeři v roce 2014? Prohlédněte si galerii.
Räikkönena "předběhl" Daniel Ricciardo, jemuž dal Red Bull přednost. Pilot stáje Toro Rosso je už řadu let členem výukového programu rakouského výrobce nápojů a kráčí tak ve šlépějích svého budoucího kolegy Sebastiana Vettela.
Trojnásobný mistr světa Sebastian Vettel, který letos kráčí za triumfem číslo čtyři, má u Red Bullu samozřejmě svoje jisté. Zatím minimálně do konce roku 2014, ale málokdo pochybuje o tom, že by německý jezdec začal hledat štěstí jinde.
Velký Vettelův rival Fernando Alonso má u Ferrari podepsáno ještě déle. Španělského pilota si tým z Maranella smluvně pojistil až do roku 2016. Ale o místo jeho budoucího parťáka se za honosnými kulisami Grand Prix strhne opravdová mela.
Felipe Massa je už "standardně" mužem na odstřel, ale i přes některé výkyvy pořád odvádí slušnou práci. Jenže u Ferrari chtějí víc. Už jen kvůli tomu, že v Poháru konstruktérů se počítá každý bod. Proto je řada uchazečů o jeho místo hodně dlouhá.
Foto: Reuters
Sport Sport
3. 9. 2013 15:02
Podívejte se, kdo všechno už má v roce 2014 jisté svoje místo ve formuli 1 a jaké přestupové bomby můžeme ještě čekat.

S tím, jak byl v týmu Red Bull oficiálně potvrzen Daniel Ricciardo, ve formuli 1 opět ubylo další volné místo pro rok 2014. Podívejte se, kdo všechno už má v příští sezoně jisté svoje místo a jaké přestupové bomby můžeme ještě čekat.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Španělské státní dráhy Renfe Operadora jednají o převzetí podílu 50 procent ve společnosti Leo Express. Informoval o tom list El País

Zdroj: ČTK
před 6 hodinami

Brazilský nejvyšší soud zrušil rozsudek, který uznal bývalého prezidenta Luize Inácia Lulu da Silva vinným v korupční kauze

Brazilský nejvyšší soud zrušil rozsudek, který uznal bývalého prezidenta Luize Inácia Lulu da Silva vinným v korupční kauze. Podle soudce Edsona Fachina případ nespadal do kompetence soudu ve městě Curitiba, který rozsudek vynesl, napsala agentura Reuters. Soudce proto nařídil, aby se případem znovu zabýval federální soud v Brasílii. Proti rozhodnutí se státní zástupce odvolá. Lula obvinění z úplatkářství dlouhodobě odmítá.

Zdroj: ČTK
Další zprávy