FOTO Na Ukrajině volili Miss Pole Dance 2013

Na Ukrajině si zvolili svoji Miss Pole Dance
Jana Bolšakova a její vystoupení v rámci Miss Pole Dance Ukrajina
Pouhých sedm let stará Soňa Oliynyková byla vůbec prvním dítětem, které v rámci soutěže vystoupilo, soutěž sama jí však zůstala prozatím odepřena kvůli věku.
Performerka Maria Dubinskaja
Opět sedmiletá Emilia Moskalenková, další dětská performerka
Foto: Profimédia
kol
17. 9. 2013 15:52
Pole dance je moderní taneční disciplínou, která v sobě spojuje mnoho stylů. Převládající prvky baletu a salsy jsou zde kombinovány s gymnastikou a akrobacií.

Oděsa – Pole dance je moderní taneční disciplínou, která v sobě spojuje mnoho stylů. Převládající prvky baletu a salsy jsou zde kombinovány s gymnastikou a akrobacií. V ukrajinské Oděse právě volili Miss Pole Dance. Jak to vypadalo, zachycuje tato galerie.

 

Právě se děje

před 53 minutami

Hongkongský aktivista Jimmy Lai byl obviněn z podvodu

V Hongkongu byl zatčen místní mediální magnát a obhájce demokracie Jimmy Lai. Čelí obvinění z podvodu. Ve čtvrtek se objevil u soudu, kde mu byla odepřena kauce, napsala agentura AP.

Jimmy Lai založil společnost Next Digital, která vydává list Apple Daily. Patřil mezi deset osob zatčených 10. srpna kvůli údajnému porušení zákona o národní bezpečnosti a tajné dohodě s cizí zemí. Později byl třiasedmdesátiletý Lai propuštěn na kauci, ale policie v říjnu provedla razii v jeho kancelářích a odnesla si dokumenty. Ve středu byl Lai a dva manažeři firmy Next Digital obviněni z podvodu, protože prý porušili nájemní podmínky kancelářských prostor Next Digital.

Obvinění z podvodu sice nespadá pod nový zákon o národní bezpečnosti, je však další ukázkou zákroku proti osobám s prodemokratickým smýšlením v bývalé britské kolonii. Ta byla v roce 1997 předána Pekingu s příslibem zachování nezávislého způsobu života ve městě po dobu 50 let.

Zdroj: ČTK
Další zprávy