FOTO Dárek pro syna i premiérové góly. To byl motor Slavie

Datum a tři písmena na dresu Karola Kisela znamenají datum narození a druhého potomka, kterého oslavil brankou v síti Liberce.
Fanoušci Liberce přijeli do Prahy s vírou, že na jeho tým Slavii obere o body.
Naopak příznivci Slavie po černé sérii očekávali druhé vítězství po sobě.
Tomáš Mičola a Jiří Fleišman bojují o míč před libereckou brankou.
Slovan působil ve středu hřiště lepším dojmem a po dvaceti minutách začal získávat převahu...
Foto: CPA
CPA
16. 3. 2013 20:56
Hned dva slávisté si v sobotu proti Liberci připsali premiérové góly v Gambrinus lize a Karol Kisel brankou oslavil narození potomka, díky tomu se pražský celek mohl radovat z vítězství 3:1.

Praha - Hned dva slávisté si v sobotu proti Liberci připsali premiérové góly v Gambrinus lize a Karol Kisel brankou oslavil narození potomka, díky tomu se pražský celek mohl radovat z vítězství 3:1.

 

Právě se děje

před 7 minutami

Hackeři napadli systém veřejné správy. Útoku čelila Praha i ministerstvo práce

Systém veřejné správy napadli ve čtvrtek hackeři. O masivním kybernetickém útoku informuje na Twitteru pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti), data magistrátu podle něj nebyla poškozena. Jedním z cílů bylo i ministerstvo práce a sociálních věcí, potvrdila serveru SeznamZprávy ministryně Jana Maláčová (ČSSD). Také podle ní se útočníkům nepovedlo data ukrást či vyřadit systémy ministerstva. Vyjádření Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) redakce zjišťuje.

"Došlo k masivnímu kybernetickému útoku na systémy veřejné správy. Magistrátní servery útok přežily. Byla provedena odstávka pro okamžitou bezpečnostní záplatu na emailový systém," uvedl Hřib na Twitteru. Dodal zároveň, že díky uchovávání více kopií dat najednou se na magistrátu data nepoškodila. Magistrát incident nahlásil na NÚKIB.

Hackeři se podle serveru SeznamZprávy zaměřili i na ministerstvo práce. "Ano, mohu tuto informaci potvrdit. Více ale věc komentovat nebudu," řekla serveru Maláčová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy