Zwolle před odvetou na Spartě opět vyhrálo

24. 8. 2014 15:03
Fotbalisté Zwolle v generálce na čtvrteční odvetu 4. předkola Evropské ligy na hřišti pražské Sparty zvítězili v nizozemské lize 2:1 nad Arnhemem.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: ČTK

Amsterodam - Fotbalisté Zwolle v generálce na čtvrteční odvetu 4. předkola Evropské ligy na hřišti pražské Sparty zvítězili v nizozemské lize 2:1 nad Arnhemem. Tým, v jehož základní sestavě odehrál hodinu český útočník Tomáš Necid, tak vyhrál i třetí ligové utkání v sezoně.

Zwolle dnes s Arnhemem muselo otáčet nepříznivé skóre. Od 24. minuty prohrávalo a vývoj zápasu zlomilo v poslední půlhodině. Minutu poté, co Necida vystřídal Stef Nijland, vyrovnal v 65. minutě Maikel van der Werff. Dvě minuty před koncem řádné hrací doby pak právě Nijland vstřelil vítězný gól.

Trenér Ron Jans, jehož svěřenci v prvním duelu EL proti Spartě doma remizovali 1:1, dal příležitost sestavě: Boer - Van Polen, Van der Werff, Broerse (80. Sainsbury), Lam - Saymak, Rienstra - Moro (64. Thomas), Dros, Lukoki - Necid (64. Nijland).