reklama
 
 

Zraněný Suárez chtěl hrát, ale trenér ho do hry neposlal, tak zuřil

10. 6. 2016 10:02
Luis Suárez se jen těžko smířil s vyřazením své Uruguaye na Copě América. Devětadvacetiletého útočníka Barcelony velmi rozhněvalo, že ho trenér uruguayské reprezentace neposlal do hry.

Filadelfie - Fotbalisté Uruguaye po úvodní porážce od Mexika potřebovali k postupu ze skupiny na Copě América bodovat proti Venezuele, což se svěřencům Óscara Tabaréze nepovedlo, protože jedinou branku utkání vstřelil Venezuelan Salomón Rondon.

Závěrečnou půlhodinku zápasu, ve kterém Uruguayci prohrávali jen velmi těžce nesl hvězdný útočník Barceony Luis Suárez, jenž od začátku turnaje laboroval se zraněnou podkolenní šlachou. Přesto byl devětadvacetiletý útočník na druhý zápas ve skupině připraven mezi náhradníky.

Uruguaye potřebovala nutně vstřelit vyrovnávací branku, ale trenér Tabaréz se v 80. minutě rozhodl využít poslední střídání, aby vyměnil středního záložníka Alvara Gonzalese za obránce Cajura Diáze, což Suáreze rozčílilo, protože se do této doby rozcvičoval a čekal, že do zápasu zasáhne. Proto si přišel ke trenérskému štábu pro vysvětlení.


Svou frustraci ještě zvýraznil odkopnutím svých kopaček do hřiště. Po předloňském přestupu z Liverpoolu do Barcelony se Suárez na své poměry uklidnil a výraznějším excesům, které předváděl v Liverpoolu nebo reprezentaci se vyvaroval, ale vyřazení na Copě už ve skupině ho chladným nenechalo.

autor: Sport | 10. 6. 2016 10:02

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama