Pro Zlatý míč si došlo jeden a půl Ronalda

Prohlédněte si galerii z vyhlášení  Zlatého míče FIFA pro rok 2014, jenž získal stejně jako v předchozím roce portugalský kanonýr Cristiano Ronaldo.
Akce v Kongresovém domě v Curychu měla všechny znaky velké show včetně červeného koberce pro přicházející hvězdy. 77letého prezidenta FFIA Seppa Blattera doprovodila jeho nová o 28 let přítelkyně Linda Barrasová.
O podpisy Cristiana Ronalda byl mezi švýcarskými fanoušky velký zájem.
Lionela Messiho doprovodila půvabná Antonella Roccuzzová.
Třetím adeptem na ceněnou trofej byl německý gólman Manuel Neuer.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
12. 1. 2015 22:35
Prohlédněte si galerii z vyhlášení Zlatého míče FIFA pro rok 2014, jenž získal stejně jako v předchozím roce portugalský kanonýr Cristiano Ronaldo.

Více o Zlatém míči FIFA 2014 čtěte ZDE

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 28 minutami

Bývalý prezident Václav Klaus zůstává ve střešovické nemocnici

Bývalý prezident Václav Klaus zůstává v Ústřední vojenské nemocnici v Praze. ČTK to v neděli řekl Petr Macinka z Institutu Václava Klause. Exprezident podle něj pokračuje v léčbě na urologické klinice. Klaus se do nemocnice vrátil ve čtvrtek na doléčení předchozích potíží, Macinka ve čtvrtek jeho setrvání v péči lékařů odhadl na několik dnů.

Klaus o předminulém víkendu podle deníku Právo strávil v nemocnici dvě noci. V úterý 14. září se ale do nemocnice vrátil, propuštěn z ní byl v pátek 17. září. Při odjezdu řekl novinářům, že měl velmi vysoký tlak a také žaludeční komplikace. Ze začátku se kvůli problémům s tlakem necítil dobře, později si volný čas krátil čtením časopisů. Lékaři mu předepsali léky, některé měl už podle svých slov předtím. V neděli pak do nemocnice přijel na kontrolu.

Do ÚVN byl znovu převezen ve čtvrtek. "Problém je ještě třeba doléčit. Je to nepříjemné, ale snad ne na dlouho," řekl Macinka ve čtvrtek.

Zdroj: ČTK
Další zprávy