reklama
 
 

Sedmiletá dívenka zastínila Zlatana. Nejlepší hráč zápasu, uznal švédský kanonýr

25. 9. 2018 15:03
Jmenuje se Malea Emma Tjandrawidjaja, je jí sedm a procítěně zazpívala americkou hymnu před tisíci fanoušků. Uchvátila i Zlatana Ibrahimovice.

Los Angeles - Naplněná aréna StubHub Center se při zápasech americké Major League Soccer (MLS) obvykle baví především spektakulárními výkony Zlatana Ibrahimovice.

V pondělní dohrávce 30. kola ale švédský kanonýr musel přenechat největší potlesk dne sedmileté dívence. A to i přesto, že v zápase vstřelil gól, a notně tak pomohl svému týmu k vítězství.

Maličká Malea Emma Tjandrawidjaja překvapila zaplněné tribuny svým procítěným předvedením americké hymny, která se ve Spojených státech státech před ligovými zápasy pravidelně hraje.

Sám Ibrahimovic její zpěv poslouchal přímo na trávníku s neskrývaným zaujetím a po posledním tónu odvážné dívence se širokým úsměvem na tváři pořádně zatleskal.

Galaxy nakonec ovládlo utkání v poměru 3:0, skóre otevřel Ibrahimovic gólem z penalty. Po zápase ale na svém Twitteru označil za hráče utkání (v angličtině MVP). Malea Emma má i vlastní profily na sociálních sítích, kde ji sleduje přes 20 tisíc fanoušků.

autor: Marek Janoš | 25. 9. 2018 15:03

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama