2:2
Crystal Palace
7. Abdi, 14. Chalobah
66. Ramage, 70. Phillips

Dobrý den, vítejte u online reportáž ze zápasu 31. kola Championships mezi Watfordem a Crystal Palace. Zápas začne ve 20:45 SEČ.

Matěj Vydra se raduje z gólu Watfordu
Matěj Vydra se raduje z gólu Watfordu | Foto: watfordfc.com

Čtvrtému Watfordu patří v tabulce čtvrtá příčka a na pozici zajišťující přímý postup ztrácí jediný bod. Druhé místo patří nyní Leicesteru, kvůli horšímu skóre je na třetí příčce Hull. O bod zpět je Watford a o další bod zpět jeho dnešní soupeř a londýnský rival Crystal Palace.

Pro připomenutí - v úvodním vzájemném zápase sezony vyhrál Watford v srpnu na půdě Crystal Palace 3:2. Přitom Watford ještě v 89. minutě prohrával 1:2. Pak ale vyrovnal Almen Abdi a ve čtvrté minutě nastavení otočila skóre další posila z Udinese Matěj Vydra.

Právě Vydra v posledních šesti zápasech, v nichž nastoupil v základní sestavě, skóroval. Celkem už dal v tomto ročníku Championships 19 branek. Vedle něj poslal italský trenér Watfordu Gianfranco Zola do základní sestavy i jeho krajana Daniela Pudila.

1.

Zápas začal.

4.

Hned po čtyřech minutách vytahuje rozhodčí z kapsy žlutou kartu. Za faul uprostřed hřiště je potrestán obránce Watfordu FITZ HALL.

7.

Watford se dostává do vedení - 1:0. Watford udeřil prakticky z první šance zápasu, přetažený centr doběhl na levé straně u rohového praporku Daniel Pudil, po zemi jej poslal pod sebe na roh velkého vápn k ALMENU ABDIMU, který míč napálil k protější tyči

14.

Tak to je úvod jako hrom, z druhé střely na bránu dává Watford druhý gól. - 2:0! Obrana Crystal Palace hoří jako papír, po rohovém kopu se odrazil míč k Marco Cassettimu na roh malého vápna, jeho střelu sice brankář Palace vyrazil, jenže přímo před nohy NATHANIELA CHALOBAHA, který poslal míč do opuštěné branky.

32.

Za vzájemnou strkanici uprostřed hřiště byli žlutou kartu napomenuti útočník Watfordu TROY DEENEY a záložník Crystal Palace ALEX MARROW.

Pojďme se podívat na sestavy, s jakými oba týmy vstoupily do zápasu.

Gianfranco Zola poslal na hřiště tuto sestavu:

Almunia - Hoban, Hall, Doyley - Chalobah, Cassetti - Hogg, Abdi, Pudil - Vydra, Deeney.

U fanoušků na Ostrovech velice oblíbený manažer Ian Holloway poslal na hřiště tuto sestavu:

Speroni - Richards, Delaney, Ramage, Moxey - Zaha, Marrow, Dobbie,  Dikgacoi, Bolasie - Murray.

45+1.

První poločas skončil, sršni odcházejí do kabin s vedením 2:0.

46.

Začíná druhý poločas.

46.

Ian Holloway se o přestávce rozhodl k jednomu střídání. Stáhnul záložníka Alexe Marrowa a na jeho místo poslal Jonathana Williamse.

54.

Holloway opět střídá. Dolů jde záložník Yannick Bolasie a na jeho místo jde zkušený útočník Kevin Phillips.

65.

Hráči Watfordu jsou dnes potřetí napomínáni. Žlutou kartu viděl italský obránce MARCO CASSETTI.

65.

MATĚJ VYDRA se tentokrát střelecky neprosadí. V 65. minutě jej na hřišti nahrazuje útočník Fernando Forestieri.

66.

Crystal Palace snižuje na 1:2! Po rohovém kopu se míč odrazil na malé vápno, kde byl nejdůraznější stoper Crystal Palace PETER RAMAGE a zblízka protlačil míč za záda Almunii.

70.

Tak to je pro Watford studená sprcha - Crystal Palace během čtyř minut vyrovnává na 2:2! Po rychlém protiútoku se na pravé straně dostal k míči Glenn Murray, vběhl do pokutového území, na levé straně si všimnul volného KEVINA PHILLIPSE, pro nějž už nebyl problém poslat balón ve skluzu do prázdné brány.

81.

Žlutou kartu vidí útočník Crystal Palace GLENN MURRAY.

85.

Žlutou kartu zblízka vidí i obránce Watfordu NATHANIEL CHALOBAH.

86.

Trenér Palace Ian Holloway naposledy střídá. Nováčka v týmu Stephenu Dobbieho střídá v záloze Jacob Butterfield.

89.

Podruhé střídá i Gianfranco Zola. Nathaniela Chalobaha střídá v záloze Cristian Battocchio.

90.

Ještě jedna žlutá karta. Vidí ji záložník Watfordu DANIEL PUDIL.

Je konec. Watford se díky získanému bodu posunul na třetí místo před Hull a bodově se vyrovnal i druhému Leicesteru, oba týmy však mají dva zápasy k dobru. Přitom Watford zápas dobře rozehrál a už ve 14. minutě vedl 2:0, Crystal Palace však ve druhé půli během čtyř minut vyrovnal. Udržel tak jednobodovou ztrátu na Watford a stále mu patří páté místo.

Tímto se s vámi loučím a u další fotbalové online reportáže se těším na shledanou.