Real Madrid
3:0
Wolfsburg
16. Ronaldo (Carvajal), 17. Ronaldo (Kroos), 77. Ronaldo

Dobrý den, vítejte u online reportáže z odvetného zápasu čtvrtfinále Ligy mistrů mezi Realem Madrid a Wolfsburgem. Utkání začne ve 20:45.

Real Madrid před týdnem nenavázal na úspěch z El Clásica, ve kterém zdolal Barcelonu na jejím stadionu 2:1, a v Lize mistrů překvapivě prohrál ve Wolfsburgu. Vlci zaskočili hvězdný soubor Zidana a zvítězili 2:0. Do odvety si tak přinášejí velmi nadějný výsledek, ale v Madridu je ještě čeká tuhý boj.

1. utkání čtvrtfinále, středa 6. dubna, 20:45, Wolfsburg:

VfL Wolfsburg - Real Madrid CF 2:0 (1:0)

Branky: 18. Ricardo Rodríguez (pen.), 25. Arnold.

Real Madrid's Sergio Ramos
Real Madrid's Sergio Ramos | Foto: Reuters

Bílý balet se na odvetu dobře naladil v domácí soutěži. Doma smetl Eibar v poměru 4:0 a díky zaváhání Barcelony ztrácí na třetím místě na největšího rivala čtyři body. To Wolfsburg v bundeslize pouze remizoval 1:1 se šestou Mohučí a nadále zůstává osmý.

Základní sestava Realu:

Navas - Carvajal, Ramos (C), Pepe, Marcelo - Modrič, Casemiro, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo. Trenér: Zinédine Zidane.

Náhradníci: Casilla - Isco, Danilo, Jesé, Lucas, James Rodríguez, Varane.

Základní sestava Wolfsburgu:

Benaglio (C) - Vieirinha, Naldo, Dante, Ricardo Rodríguez - Guilavogui, Luiz Gustavo - Pinto, Arnold, Draxler - Schürrle. Trenér: Dieter Hecking.

Náhradníci: Casteels - Caligiuri, Dost, Knoche, Kruse, Schäfer, Träsch.

Po očku budeme dnes vedle madridského utkání sledovat také druhý čtvrtfinálový duel Ligy mistrů mezi Manchesterem City a Paris SG. První utkání ve Francii skončilo remízou 2:2, a tak slibuje odveta na Etihad Stadium vyrovnaný boj o semifinále.

1. utkání čtvrtfinále, středa 6. dubna, 20:45, Paříž:

Paris SG - Manchester City 2:2 (1:1)

Branky: 41. Ibrahimovic, 59. Rabiot - 38. De Bruyne, 72. Fernandinho.

Dnešní sestavy:

Manchester City: Hart (C) – Sagna, Otamendi, Mangala, Clichy – Fernando, Fernandinho – Navas, De Bruyne, Silva – Agüero. Trenér: Manuel Pellegrini. Náhradníci: Caballero – Iheanacho, Bony, Yaya Touré, Delph, Kolarov, Zabaleta.

Paris SG: Trapp – Aurier, Silva (C), Marquinhos – van der Wiel, Rabiot, Motta, Di María, Maxwell – Ibrahimovic, Cavani. Trenér: Laurent Blanc. Náhradníci: Sirigu – Kimpembe, Stambouli, Moura, Kurzawa, Pastore, Ongenda.

Rozhodčí: Carlos Velasco Carballo - Roberto Alonso Fernández, Juan Yuste Jiménez (všichni Španělsko).

Kevin De Bruyne slaví se spoluhráči gól Manchesteru City v Lize mistrů
Kevin De Bruyne slaví se spoluhráči gól Manchesteru City v Lize mistrů | Foto: Reuters

Cristiano Ronaldo je se třinácti góly nejlepším střelcem Ligy mistrů. V domácích zápasech se trefil osmkrát, sestřelí dnes také Wolfsburg?

V prvním čtvrtfinále v Německu zářil na hřišti hlavně Julian Draxler, dvaadvacetiletý krajní záložník Wolfsburgu, který předčil i hvězdy Ronalda a Balea. Už jen zahrát si proti tomuhle týmu bylo něco, po čem jsme v klubu hodně toužili. A první zápas k nám přinesl velkou euforii. Že jsem byl nejlepší na hřišti, lepší než Ronaldo nebo Bale? Beru to tak, že se mi ten zápas prostě povedl lépe než jim," usmíval se Draxler po zápase. Celý článek i s videi najdete ZDE.

Julian Draxler z Wolfsburgu v utkání Ligy mistrů proti Realu Madrid
Julian Draxler z Wolfsburgu v utkání Ligy mistrů proti Realu Madrid | Foto: Reuters

Zatímco Real může v semifinálové čtyřce chybět poprvé od roku 2010, vlci bojují ve vyřazovacích bojích nejprestižnější soutěže vůbec poprvé. Už čtvrtfinále je pro průmyslový Wolfsburg obrovským úspěchem, ale nyní je zde šance na vyřazení královského Realu. V Madridu budou Wolfsburg podporovat asi tři tisícovky fanoušků.

Real si nepřivezl z Wolfsburgu dobrý výsledek, avšak beznadějná jeho situace zdaleka není. „Věřili jsme, že bychom tady mohli vyhrát. Ale takový je fotbal. Víme, že si do odvety nevezeme dobrý výsledek. Věřím však, že stále můžeme postoupit," tvrdil po utkání v Německu Bale.

Totéž míní také trenér Zinédine Zidane, jenž říká, že není potřeba bláznit a hlavní bude zůstat v klidu. Na obrat mají Madridští nejméně 90 minut.

Hlavním rozhodčím zápasu bude Maďar Viktor Kassai. Asistenty mu budou dělat krajané György Ring a Vencel Toth.

Fotbalisté jsou již nastoupeni na trávníku stadionu Santiago Bernabéu. Příznivci Realu na úvod rozbalili choreo s vyobrazenou trofejí Ligy mistrů, nepochybně stále věří v postup Ronalda a spol. až do milánského finále.

Zápas začne minutou ticha za zesnulého Pedra de Felipeho, někdejšího hráče Realu Madrid.

1.

Utkání právě začalo.

1.

Real hraje v bílých dresech, Wolfsburg v modrém. Marcelo našel dlouhým balonem za zády Danteho Benzemu, kterému byl ale odmáván a odpískán ofsajd.

2.

Luiz Gustavo neuspěl s průnikem po pravé straně. Carvajal si narazil míč s Balem a míč se dostal zpět k Pepemu. Real rozehrává zezadu.

3.

Naldo nastřelil Balea a míč se odrazil do zámezí. Ramos zvládl rychlostní souboj se Schürrlem a zahrál hlavou malou domů Navasovi.

4.

Real je nastěhován na útočné polovině, ale o žádném náporu od úvodních chvil zatím nemůže být řeč. Wolfsburg se brání zatím bez potíží.

5.

Benzemu nadvakrát Wolfsburgští ubránili, definitivní odkop přidal Dante. Bale si nezpracoval vzdušnou přihrávku a míč ztratil. Vhazuje Ricardo Rodríguez.

6.

Ronaldo našel Kroose, který vybojoval v souboji Guilavogium rohový kop. Ramos na přední tyči přizvedl míč hlavou a balon spadl shora na břevno. Na zadní tyči byl ještě připraven Benzema, nicméně balon skončil za brankou.

7.

Bale upadl v souboji s Luizem Gustavem, ve hře se ovšem pokračovalo. Real vybojoval míč zpět, Benzema se prodíral mezi obránci, avšak k zakončení se neprocpal.

8.

Modričovu přihrávku do šestnáctky nepustil k Ronaldovi Ricardo Rodríguez a odkopl míč dopředu. Modrič o něco později fauloval Luize Gustava.

9.

V Madridu začalo pršet a nabitý stadion sleduje útočné snažení Wolfsburgu. Rohový kop je zajímavou šancí pro vlky, kopat bude Draxler.

10.

Draxlerův centr mířil na Danteho, kterého ovšem ubránil Ramos. Ricardo Rodríguez zpoza šestnáctky nezakončoval a přihrál dozadu Vieirinhovi.

11.

Hlavičkovaná uprostřed hřiště skončila odrazem míče k Navasovi. Ten rozehrál nakrátko, s míčem hraje na půlícím kruhu kapitán Ramos.

12.

Marcelo pronikl po levé straně a docela nebezpečně odcentroval. Draxler srazil míč patou na rohový kop. Rozehrávat od rohového praporku bude právě Marcelo.

13.

Odražený balon zamířil ke Kroosovi, který ale kulatý nesmysl minul. Rovněž v Manchesteru zatím hrají domácí Citizens s Pařížany 0:0.

14.

Hosté zaváhali při rozehrávce na hranici vlastního pokutového území a o míč lacino přišli. Ronalda pak ale čistým způsobem zastavil Luiz Gustavo.

15.

Úvodní čtvrthodinku Wolfsburg přežil. Ramosova hlavička skončila na horní tyči, což je zatím ze strany Realu všechno.

16.

Real se v odvetném utkání ujímá vedení! Carvajal získal volný balon uprostřed hřiště a vyvezl ho po pravé straně. Se štěstím pak dostal míč před branku, odkud ho do sítě dopravil CRISTIANO RONALDO. Portugalský fenomén zaznamenal 14. branku v letošní Lize mistrů - 1:0!

17.

Tak to je neuvěřitelné, náskok Wolfsburgu je rázem během dvou minut pryč! Před Ronaldem odhlavičkoval Vieirinha na roh. Na Kroosův centr si potom znovu naskočil CRISTIANO RONALDO a hlavou překonal Benaglia - 2:0!

19.

Wolfsburg opravdu nezačal špatně, jenže v 16. a 17. minutě přišly dva děsivé momenty pro hostující hráče a rázem je po náskoku. Real je nyní obrovským favoritem na postup.

21.

Pas Pepeho odhlavičkoval před Ronaldem Dante, ale Wolfsburg o balon vzápětí přišel. V Manchesteru se hraje bez branek, Hart vyrazil nebezpečný přímý kop Ibrahimovice.

22.

Madrid je v letošní sezoně Ligy mistrů doma skutečně suverénní a potvrzuje to zatím i dnes. Po faulu Carvajala na Draxlera přichází příležitost pro vlky.

23.

Navas šel po centru Draxlera do souboje s Naldem a nadvakrát míč zkrotil. Wolfsburg tedy výrazněji nezahrozil ani ze své druhé standardní situace.

24.

Luiz Gustavo přenášel hru na Draxlera, kterého ovšem předskočil Carvajal a tentokrát to provedl v souladu s pravidly. Wolfsburg zůstává u míče.

25.

Real nemusí nikam spěchat, náskok německého celku stáhl velmi brzy. Benzemu teď nepustil k akci po levé straně Dante.

26.

Bale nalezl Benzemu za zády bránících hráčů Wolfsburgu, francouzský útočník si však znovu nepohlídal ofsajd. Zablokovaná střela už tak byla navíc.

27.

Wolfsburg se odvážil k úniku po pravé straně. Vieirinha přihrál doprostřed na Luize Gustava, jehož přízemní pokus s klidem pokryl gólman Navas.

28.

Real nechává Wolfsburg hrát, postavení mimo hru teď bylo odpískáno Pintovi, který si naběhl za záda Ramose a po souboji s ním také upadl. Rozehrává ale Real.

29.

Marcelo přihrál Benzemovi, který se lehce zbavil Danteho a navedl si míč na střed. Benaglio zvládl nepříjemnou střelu po zemi zastavit.

30.

Ricardo Rodríguez přihrával do běhu Schürrlemu, což velmi brzy zjitřil Carvajal. Sebral míč ještě před Schürrlem a v pohodě rozehrál.

31.

Další velká rána pro Wolfsburg je tady. Julian Draxler musí kvůli zdravotním problémů, ze hry a nahrazuje ho Max Kruse. Draxler se posadil na trávník bez cizího přičinění, zřejmě to bude svalové zranění.

32.

Zatímco Real vede 2:0, v Manchesteru zůstává stav bezbrankový. Po půlhodině hry neproměnil pokutový kop Agüero, který si po faulu Trappa na svou osobu sám postavil balon, ale vůbec netrefil branku!

34.

Ránu Luize Gustava ze střední vzdálenosti vyrazil Navas na roh. Centr Ricarda Rodrígueze odvrátil Pepe, Guilavogui z odraženého balonu netrefil branku.

35.

Vieirinha fauloval Marcela při zpracování míče a brazilský obránce zatím zůstává po úderu do obličeje na zemi. Vieirinha může být rád, že je to bez karty.

36.

Rozehrávat bude teprve po minutě Kroos, zatímco Marcelo odchází za postranní čáru. Ale vypadá, že bude určitě pokračovat v zápase.

37.

Kroosův nižší centr zasáhl Bale hlavou, avšak míč skončil nad brankou. Wolfsburg může jít dopředu a pokusit se do poločasu s výsledkem něco udělat.

38.

Schürrle pronikl po levém křídle a přihrál před bránu Pintovi. Úplně volný útočník Wolfsburgu ale zaváhal, nezpracoval si míč dobře a pak už nastřelil jen obránce Realu!

39.

Rohový kop Wolfsburgu žádným sukcesem neskončil. Na opačné straně odvrátil Modričův centr hlavou Dante.

40.

Bílý balet kombinuje na polovině hřiště a nikam příliš nespěchá. Výsledek 2:0 z prvního poločasu je pro něj skvělý, nyní mohou jeho hráči trochu vydechnout.

41.

Guilavogui a Luiz Gustavo přibrzdili protiútok Wolfsburgu a vrátili míč zpět na stopery. Nyní rozvíjejí vlci útočnou akci po pravém křídle.

42.

Přetažený centr z pravé strany nalezl na vzdálenější tyči Schürrleho, který trefil balon z voleje, avšak nastřelil pouze bránícího Carvajala.

43.

Na Etihad Stadium se stav stále nemění. Hosté museli kvůli zranění Motty střídat a na hřiště se ještě před přestávkou dostal Moura. V Madridu kombinují domácí na úrovni obránců.

44.

Bale si narazil míč s Ronaldem, vyzrál na dva bránící hráče Wolfsburgu, přes Danteho už ale cestu nenašel. Real se ještě nadechuje k náporu.

45.

Bale přihrál Marcelovi do ofsajdu. V prvním poločase bude rozhodčí Kassai nastavovat dvě minuty. Po faulu na Schürrleho rozehrává Ricardo Rodríguez.

45+1.

Wolfsburg se posunul z poloviny hřiště až k rohovému kopu, ten ale prolétl vápnem bez povšimnutí. Pepe se vydává na útočný výlet.

45+2.

Wolfsburg se ubránil, Kruseho nepustil do úniku Casemiro. Právě po nedovoleném zákroku na Casemira obdržel Maximilian Arnold (WOF) jedinou žlutou kartu první půle.

45+3.

Real ještě dostal šanci a mohl vsítit třetí branku. Benzema si poradil s Naldem a už střílel. Nebezpečnou ránu stačil ještě před Benagliem zablokovat Dante.

První poločas skončil.

Bílý balet začal aktivně a Ramos orazítkoval svou hlavičkou břevno. Jinak se ale Wolfsburg až do šestnácté minuty bránil úspěšně. Pak pustil dvakrát k zakončení Ronalda a rázem to bylo 2:0. Portugalec doklepl Carvajalovu přihrávku a o minutu později se trefil hlavou po Kroosově rohu. Ronaldo srovnal celkový výsledek na 2:2 a hra se následně trochu uklidnila. Wolfsburg musel stáhnout Draxlera kvůli zdravotním problémům, přesto si jednu velkou šanci vytvořil. Pinto ale zaváhal a v dobré pozici pořádně nevystřelil. V samotném závěru zablokoval Benzemu Dante, ve druhém poločase se bude rozhodovat o postupu.

Manchester City - Paris SG 0:0 po prvním poločase. V Anglii branka nepadla, největší šanci zahodil ve 30. minutě domácí Agüero, když z penalty vůbec netrefil bránu. Citizens aktuálně díky výsledku 2:2 z Paříže postupují, je před nimi ale ještě celý druhý poločas.

Žluté karty: 0 - 1

Nezastavitelný Cristiano Ronaldo stáhl náskok Wolfsburgu dvěma slepenými góly. Byl to jeho čtrnáctý a patnáctý zásah v letošní sezoně Ligy mistrů.

46.

Druhá půle právě začala.

46.

Ve druhém poločase pokračují oba týmy beze změn oproti konci toho prvního. Danteho křižný nákop zastavil hlavou Marcelo.

47.

Pinto přihrával do šestnáctky Schürrlemu, kterého důrazně odstavil Pepe. Na opačné straně přihrával Benzema do vápna Baleovi, kterého hosté ke střele nepustili.

48.

Kroos rozehrál nejprve na Ronalda, jehož střelu srazil na další roh Kruse. Podruhé vyboxoval Benaglio roh s velkými potížemi za pokutové území.

49.

Madridští začali druhou půli velmi aktivně a rozehrávali třetí roh v řadě. Baleovi byl ale odpískán útočný faul a po delší době se k balonu dostává Wolfsburg.

50.

V Manchesteru Hart znovu skvěle vychytal Ibrahimovicův přímý kop. V Madridu bude Real rozehrávat roh po špatné domluvě Vieirinhy s gólmanem Benagliem.

51.

Ve vápně zasáhl Naldo, Modriče pak na půlce fauloval Guilavogui. Real tak zůstal u balonu, Marcelův centr ale nikoho nenašel a míč skončil v zámezí.

52.

Pinto obešel Marcela a přihrál Luizi Gustavovi. Ten našel na druhé straně šestnáctky Schürrleho, který svým obstřelem minul Navasovu branku.

53.

Ronaldovi nevyšla přes Danteho přihrávka na Balea. Hra se dostala na druhou stranu, kde Marcelo utekl Pintovi, avšak centrem našel jen Danteho.

54.

Ramos se octl v úniku na levém křídle, jenomže centr se mu hrubě nepovedl a skončil až za bránou Benaglia. Luiz Gustavo vrací hru zpět na Danteho.

55.

Ronaldo se protáhl do vápna a po souboji s dvěma obránci upadl. Zamračil se na Kassaie, ale maďarský rozhodčí zůstal klidný a jeho píšťalka němá.

56.

Kroos pokračoval v útočné akci a on už byl před šestnáctkou faulován. Viníkem je Luiz Gustavo, přímý kop bude rozehrávat bezesporu Ronaldo.

57.

Ronaldo nastřelil zeď a odražený míč zamířil na rohový kop. Ten rozehráli domácí nakrátko a následný Modričův centr nepustil do ohně hlavičkující Vieirinha.

58.

Baleova střela z dálky byla nepřesná. Ve druhém utkání stále marně čekáme na platný gól. Lucas Moura totiž míč do sítě dostal, jenomže kvůli ofsajdu Maxwella uznán nebyl.

59.

Modrič zastavil Danteho přihrávku a srazil míč do zámezí. Zhruba po hodině hry vede Real stále o dvě branky, za tohoto stavu by se po 90 minutách prodlužovalo.

60.

Benzema vrátil míč do běhu Modričovi, jehož přízemní centr zasáhl dost nešťastně Naldo. Benaglio prokázal rychlý reflex a balon vyrazil.

62.

Bílý balet je ubytován na útočné polovině a vybojoval si další rohový kop. Rozehrávat bude tentokrát levák Marcelo.

63.

Wolfsburg má s bráněním standardních situací Realu potíže. Bez problémů se to neobešlo ani teď, Benzema ale hlavou na Marcelův centr nedosáhl.

63.

Po Schürrleho snaze se balon odrazil za šestnáctku k Vieirinhovi, který obranný val nepropálil. O něco později skončil dlouhý centr Portugalce ve službách Wolfsburgu v autu.

64.

Schürrleho centr si ze vzduchu bez problémů stáhl Navas. Vlci se na chvilku podívali na útočnou půlku, ale branku Realu nedokázali nijak ohrozit.

65.

Vieirinhovi pláchl Benzema a nastřelil Nalda. Na rohový kop Kroose si naskočil Ramos, trefil pravou tyč a odražený balon zkrotil Benaglio. Situace to byla velmi sporná, nicméně brankový rozhodčí gól neohlásil!

67.

Na druhé straně pronikl Vieirinha až před šestnáctku, navedl si míč na levou nohu a vypálil mimo Navasovu branku. Schürrle míč nedostal a dívá se trochu vyčítavě.

68.

Gól ve druhém poločase nepadl zatím v Madridu ani Manchesteru. Hart drží Citizens i nadále a skvěle zasáhl proti hlavičce Silvy. Manchester za aktuálního stavu 0:0 postupuje.

69.

Na centr Ricarda Rodrígueze si naskočil Dante a na stadionu to jen zahučelo. Míč se ještě třel o Ramose a skončil v náručí Navase.

70.

Benzemův průnik Wolfsburg zastavil a stále drží výsledek, který zajišťuje alespoň prodloužení. Real potřebuje v posledních dvaceti minutách přidat.

71.

Marcelo trefil rukou do obličeje Pinta, který zůstává ležet na trávníku. Zatím to příliš nevypadá, že by měl v zápase pokračovat.

72.

A opravdu. Bruno Henrique Pinto je kvůli zranění vystřídán. Na jeho místo nastupuje Daniel Caligiuri.

73.

Marcelův centr přiťukl Bale balon Benzemovi, který v šestnáctce mířil v pádu z voleje nad branku. Tohle byla zajímavá šance Realu.

74.

Modrič se snaží tvořit hru, ale dopředu přihrávat nemohl. Nahrál míč Kroosovi, který zvolil kombinaci se stopery. Času je ještě relativně dost.

75.

Před Benzemou odkopl nový muž na hřišti Caligiuri. Ale Luiz Gustavo (WOF) před vápnem o něco později fauloval Modriče a Real bude kopat nebezpečný přímák.

77.

CRISTIANO RONALDO se prosazuje potřetí v dnešním utkání! Technická střela Ronalda prošla zdí mezi Naldem a Guilavogium a balon zapadl k pravé tyčce. Real momentálně postupuje - 3:0!

79.

Skóre se poprvé pohnulo také v Manchesteru. Tam domácí vedou po brance Kevina de Bruyneho 1:0 a míří za postupem. Pařížané by museli skórovat dvakrát.

80.

Wolfsburg potřetí v zápase střídá. Utkání skončilo pro Josuhu Guilavoguiho, kterého na trávníku střídá Bas Dost.

81.

Po faulu Cristiana Ronalda (REA) na Arnolda rozehrávali hosté přímý kop. Po Danteho hlavičce se k zakončení tlačil Kruse, ale obránci Realu to zvládli. Ronaldo obdržel žlutou kartu.

82.

Na opačné straně se po levé straně proháčkoval Benzema až ke střele. Mířil na zadní tyč, ale Benaglio balon vytěsnil na rohový kop!

82.

Rohový kop hosté ubránili, Kroosova střela se vrátila k německému záložníkovi, načež se balon odrazil do autu a rozehrává Benaglio.

83.

Casemiro odkopl na polovinu hřiště, ale Wolfsburg se znovu tlačí dopředu. Vlci musejí vsadit vše na útočnou kartu, Realu ještě stále zbývají všechna střídání.

84.

A je to tady. Trenér Zidane poprvé střídá. Karima Benzemu nahrazuje na trávníku Jesé. Do konce základní hrací doby zbývá nějakých šest minut.

85.

Dante (WOF) střihl Ronalda přes nohy a obdržel žlutou kartu. Real rozehrává z poloviny hřiště a nemá kam spěchat. Wolfsburg už to bude mít s postupem velmi složité.

86.

Jesé je na hřišti teprve chvilku, ale mohl definitivně rozhodnout. Uvolnil se na levé straně, Vieirinha jeho střelu jen tečoval a Benaglio vyrazil konečky prstů na roh!

87.

Vlci vysunuli Nalda na útočný hrot a budou ho hledat nakopávanými míči. Dantemu se to nepovedlo, Luiz Gustavo čistým skluzem zastavil Jesého.

88.

Caligiuri se prosadil po pravém křídle, ale centr se nepovedl a balon před branku nedošel. Real tam měl Dosta navíc velmi pečlivě pohlídaného.

89.

Vieirinha si sice poradil s Jesém, ale vlci by mnohem raději hráli s míčem na útočné polovině. Mohou se tam dostat po útočném faulu Carvajala.

90.

Hart zneškodnil v Manchesteru šanci Cavaniho a City kráčí za postupem mílovými kroky. V Madridu zkrotil Benaglio Baleovu střelu a Wolfsburgu už zbývá jen nastavení.

90+1.

Tři minuty navíc. Vieirinha (WOF) fauloval Balea a také on uviděl žlutou kartu. Velšan leží na trávníku a Real šetří cenné sekundy.

90+2.

Zidane si ještě schoval střídání na samotný závěr. Luka Modrič opouští scénu a nahrazuje ho Raphaël Varane.

90+3.

Nyní už běží poslední minuta utkání. Pepe s Ramosem dokázali odkopnout balon z pokutového území. Na druhé straně si Jesé neporozuměl s Ronaldem.

Utkání skončilo.

Je konec a po výsledku 3:0 postupuje do semifinále Ligy mistrů Real Madrid. Ve druhé půli se Wolfsburg dlouho bránil. Benaglio zasáhl proti teči Nalda, po hlavičce Ramose mu pomohlo štěstí. Když se na druhé straně neprosadil hlavičkující Dante, vzal rozhodnutí na sebe Ronaldo. Muž zápasu a nejlepší střelec Ligy mistrů završil hattrick střelou z přímého kopu. Prostřelil zeď a míč skončil za pravou tyčí v síti. Wolfsburg se na závěrečný nápor nezmohl. Po výsledku domácího utkání jsou vlci z vyřazení zklamaní, ale časem účast ve čtvrtfinále jistě docení.

Konec je také v Manchesteru, kde po výhře 1:0 postupují Citizens.

Manchester City - Paris SG 1:0 (0:0)

Branka: 76. De Bruyne.

Ve 30. minutě neproměnil domácí Agüero pokutový kop.

Z dnešních dvou klání postupují dále Real Madrid a Manchester City. Již zítra bude známo konečné složení semifinálové čtyřky. O postup si to v odvetách rozdají Atlético Madrid s Barcelonou a Benfica s Bayernem.

Ode mě je to pro tuto chvíli všechno. Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc.