reklama
 
 

Zájem Slavie? Šok. Málem mi vypadl telefon z ruky, nechápe brankář Kuciak

16. 1. 2019 18:58
Fotbalová Slavia Praha angažuje z Podbrezové do konce sezony šestatřicetiletého slovenského brankáře Martina Kuciaka.

V týmu bude gólmanskou trojkou místo krajana Martina Vantruby, který bude pro změnu hostovat v Podbrezové. Celá transakce bude formálně dotažena po dvojzápase vyřazovací fáze Evropské ligy s Genkem.

"Právě proto, že Martin Vantruba odchází do Podbrezové, otevřela se možnost získat zkušeného brankáře na pozici číslo tři s tím, že si brankáře v podstatě vyměníme," uvedl pro klubový web sportovní ředitel Slavie Jan Nezmar.

"Rozhodli jsme se současně eliminovat riziko zranění směrem k začátku sezony a extrémně důležitému zápasu s Genkem. Pro Genk si ještě necháme Martina Vantrubu, který je na soupisce Evropské ligy. Administrativně tak jeho hostování dotáhneme po tomto dvojzápase," doplnil Nezmar.

Kuciak začínal s fotbalem v Žilině a v Česku už si připsal angažmá v Hradci Králové. Za dospělé chytal také v Kysuckém Novém Mestě, Rimavské Sobotě, Zlatých Moravcích a naposledy v Podbrezové.

"Když proběhl první kontakt s trenérem brankářů Štěpánem Kolářem a panem Nezmarem, tak to pro mě bylo tak neuvěřitelné, že mi téměř vypadl telefon z ruky. Přestoupit do tak slavného klubu jako Slavia je z říše snů," uvedl Kuciak.

"Přicházím jako náhrada za Martina Vantrubu. Úloha je pro mě jasná - pomáhat nejen brankářům, ale každému hráči v týmu. Cíle Slavie jsou ty nejvyšší, mojí úlohou je pomáhat tvořit atmosféru pro ostatní, aby dosáhla na mety, které má před sebou," dodal gólman.

pha gi

autor: ČTK | 16. 1. 2019 18:58

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama