Žebříček fotbalových boháčů: Vládne Ronaldo. Vydělá si přes dvě miliardy za sezonu

Cristiano Ronaldo s trofejí pro Fotbalistu roku
5. místo Ezequiel Lavezzi - Útočník čínského klubu Che-pej China Fortune za sezonu dostane 28,5 milionu eur.
4. místo Gareth Bale  - Snajpr španělského Realu si přijde na 41 milionů eur.
3. místo Neymar - Hvězda Barcelony obsadila bronzovou příčku s výdělkem 55,5 milionu eur.
2. místo Lionel Messi - Neymarův spoluhráč si prošel i tahanicemi u soudu kvůli daňovým únikům, ročně si přijde na 76,5 milionu eur.
Foto: Reuters
Sport ČTK Sport, ČTK
28. 3. 2017 13:32
Magazín France Football vydal žebříček nejlépe placených fotbalistů a trenéru na světě. Nejlépe je na tom Portugalec Cristiano Ronaldo, který vydělá zhruba 2,36 miliardy korun. Podívejte se na kompletní pořadí včetně zhodnocení trenérů.
 

Právě se děje

před 3 minutami

Trump po čtyřech letech opustil Bílý dům, míří na Floridu

Končící americký prezident Donald Trump po čtyřech letech ve funkci krátce po 08:00 místního času (14:00 středoevropského času) opustil Bílý dům, do kterého se nastěhuje jako nová hlava státu Joe Biden. Do vrtulníku Trumpa doprovodila jeho manželka Melania a prezident před nástupem krátce promluvil k přítomným novinářům. Jeho funkční období skončí v poledne místního času (18:00 SEČ).

Ještě před koncem svého mandátu má Trump vystoupit s prohlášením na Andrewsově základně, odkud pak v prezidentském speciálu Air Force One odletí na Floridu. První chvíle v pozici exprezidenta podle všeho stráví ve své rezidenci Mar-a-Lago ve West Palm Beach.

Zdroj: ČTK
Další zprávy