Za AS kope už 25 let. Zůstane čtyřicátník Totti v Říme? Pořád má, co nabídnout, říká trenér

Sport Sport
20. 2. 2017 19:30
Francesco Totti je absolutní legendou AS Řím. Nikdy nehrál jinde. Celkem v jejich dresu odkopal 771 zápasů a vsítil 306 gólů. Po sezoně mu však končí smlouva a spekuluje se, co bude dál.
Francesco Totti
Francesco Totti | Foto: Reuters

Řím - Trenér AS Řím Luciano Spalletti naznačil, že je připraven nabídnout ikoně klubu z hlavní města Itálie Francescu Tottimu novou smlouvu. Záleží prý jen na něm samotném, zda bude mít chuť ještě pokračovat v kariéře.

Tottimu smlouva vyprší v létě. Spekuluje se však také, že by slavná desítka mohla odejít do jiného klubu mimo evropský kontinent. Ve hře je ale rovněž varianta, že 40letý matador pověsí své kopačky definitivně na hřebík.

"Je to, jak to je. Pokud za nás bude Totti chtít i nadále hrát, pak bude," řekl Sky Sport Italia Spaletti.

Milovaný Francesco je klubovou legendou. Nikdy nehrál jinde. Celkem v dresu AS odkopal 771 zápasů a vsítil 306 gólů. "Mít v týmu hráče jako je on, je pro tým nesmírně důležité. Kabina ho respektuje a fanoušci milují," dodal Spaletti.

V probíhajícím ročníku však Totti vysedává spíše na lavičce. Od roku 1993, kdy nakoukl do prvního týmu Římanů, odehrál nejméně utkání, jen sedmnáct.

A co ke svým dalším plánům řekl sám plejer, jehož cena se v dubnu 2007 vyšplhala na tehdy úctyhodných 40 milionů eur?

"Nechte se překvapit."

 

Právě se děje

Další zprávy