Wolverhampton byl pro Manchester City snadnou kořistí. Dvakrát se trefil Jesus

14. 1. 2019 23:09
Obhájce titulu Manchester City porazil v anglické fotbalové lize 3:0 Wolverhampton, který hrál od 19. minuty v deseti. Dva góly dal už v prvním poločase Gabriel Jesus, v závěru zápasu zpečetil třetí výhru svěřenců Pepa Guardioly za sebou vlastní brankou Conor Coady. City na druhém místě dál ztrácí čtyři body na Liverpool.
Raheem Sterling.
Raheem Sterling. | Foto: Reuters

Gabriel Jesus poslal favorita do vedení nad jedenáctým týmem tabulky v 10. minutě, kdy skluzem usměrnil míč do sítě po centru Leroye Saného. Další vývoj utkání ovlivnil faul Willyho Bolyho, který uprostřed hřiště sestřelil Bernarda Silvu a obdržel červenou kartu. Před pauzou fauloval Ryan Bennett ve vápně Raheema Sterlinga a Gabriel Jesus z penalty zvýšil na 2:0.

V 79. minutě poslal Coady nechtěně hlavou do vlastní branky centr Kevina De Bruynea a pojistil výhru domácích.

Anglická fotbalová liga - 22. kolo:

Manchester City - Wolverhampton 3:0 (10. a 39. z pen. Gabriel Jesus, 78. vlastní Coady).