Vydra si dvacátým gólem v sezoně upevnil vedení mezi střelci druhé anglické ligy

24. 4. 2018 22:57
Derby i díky trefě českého útočníka drží poslední pozici zajišťující play off o postup do Premier League.
Matěj Vydra v dresu reprezentace
Matěj Vydra v dresu reprezentace | Foto: FAČR

Londýn - Matěj Vydra si dvacátým gólem v sezoně upevnil pozici v čele tabulky střelců druhé anglické ligy. Český fotbalista dal vítěznou trefu Derby County v dohrávce 38. kola proti Cardiffu a přispěl k výhře 3:1.

Na hřiště přitom Vydra vyběhl jako střídající hráč až v 60. minutě a střelecky se prosadil po 22 minutách. Domácí těsně před koncem přidali ještě pojistku a dvě kola před koncem drží poslední pozici pro účast v play off o postup do Premier League.

Anglická druhá fotbalová liga:

38. kolo: Derby - Cardiff 3:1 (za domácí gól Vydra). 40. kolo: Nottingham - Barnsley 3:0.

1. Wolverhampton 44 30 8 6 82:36 98
2. Cardiff 44 26 8 10 67:39 86
3. Fulham 44 24 13 7 76:42 85
4. Aston Villa 44 24 10 10 71:40 82
5. Middlesbrough 44 21 9 14 63:43 72
6. Derby 44 19 14 11 65:46 71
7. Millwall 44 18 15 11 55:43 69
8. Brentford 44 18 14 12 61:49 68