Video: To byla pumelice. Obránce Bohemians nadchl dělovkou od půlícího kruhu

Rudolf Černík
11. 10. 2018 9:46
Ir Ian Morris je dalším adeptem na cenu pro nejkrásnější gól roku.
fotbal, Irský pohár 2018/2019, Cork - Bohemians, gól Iana Morrise z půlky hřiště | Video: Youtube.com

Dublin/Praha - Takový gól se jen tak nevidí. V pondělním utkání fotbalového Irského poháru zachytil Ian Morris uprostřed hřiště odkop soupeře z Corku udělal pár kroků a těsně za půlícím kruhem napřáhl.

Neskutečnou pumelici obránce Bohemians Dublin stihl gólman domácích jen líznout rukavicí, míč se odrazil od břevna do brány a ven. Hráči Bohemians se sice pokoušeli neúspěšně dostat balon znovu do sítě, ale nebylo to třeba, sudí po chvilce správně gól uznal. Televizní záběry prokázaly, že se od břevna odrazil opravdu za čáru.

Díky parádní Morrisově trefě z 59. minuty snížil dublinský tým na 1:2, další gól už pak v zápase nepadl.

 

Právě se děje

před 52 minutami

Patnáctiletý chlapec přežil pád z 19. patra panelového domu v Praze

V Praze na Hájích v pátek odpoledne spadl zřejmě z 19. patra panelového domu patnáctiletý chlapec. Pád přežil, záchranáři ho po uvedení do umělého spánku převezli s vážným úrazem hlavy a pánve do Thomayerovy nemocnice, řekly mluvčí policie Eva Kropáčová a záchranné služby Jana Poštová.

Událost se stala v Kupeckého ulici po 15:00. "Hasiči na místě osobu vyprostili z přístavby, kam dopadla," řekla Kropáčová. Záchranáři podle Poštové ošetřili na místě patnáctiletého mladíka. "Uvedli jsme ho do umělého spánku, zajistili dýchací cesty, žilní vstup, zajistili podle traumaprotokolu a převezli s vážným úrazem hlavy a pánve do Thomayerovy nemocnice na traumatologii," uvedla. Policisté nyní zjišťují veškeré okolnosti události a příčinu pádu, dodala Kropáčová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy