Video: Simsalabim a je tu Cazorla. Novou posilu Villarrealu zhmotnil na stadion kouzelník

Sport Sport
10. 8. 2018 7:34
Santi Cazorla se po šesti letech strávených v Arsenalu vrátil do španělské La Ligy vskutku neotřelým způsobem. Šikovného záložníka, který se ale poslední dvě sezony trápil se zraněními, totiž přímo na plochu stadionu Villarrealu zhmotnil kouzelník, který k tomu použil magický tubus. Podívejte se na video.
Santi Cazorla gól Arsenalu
Santi Cazorla gól Arsenalu | Foto: Reuters
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Slovenská opozice se nedohodla na velké koalici

Slovenské opoziční strany se ve čtvrtek nedokázaly dohodnout na vytvoření velké koalice, takzvaného "bloku změny", ve kterém by společně šly do parlamentních voleb v únoru příštího roku. Zkomplikovaly si tak podle agentury Reuters svůj cíl, že vystřídají vládní koalici tří stran vedenou levicovou stranou Směr, která dominuje slovenské politice v poslední dekádě.

Podpora Směru u voličů klesla po loňské vraždě investigativního novináře a jeho snoubenky, která vyvolala masové protesty proti korupci. Dlouholetý premiér Robert Fico se musel vzdát funkce v čele vlády, ale jeho koalice přežila. Vládu vede Peter Pellegrini, kterého si Fico vybral, a Směr je opět pokládán za favorita voleb.

Reuters poznamenal, že opozice v boji proti zkorumpovanému systému dosáhla obrovského úspěchu vítězstvím liberální právničky Zuzany Čaputové v loňských prezidentských volbách. Ale není jisté, zda tento úspěch dokáže zopakovat i v parlamentních volbách.

Zdroj: ČTK
Další zprávy