Video: Schick přiletěl do Říma s velkou pompou, fanoušci AS mu připravili bouřlivé přivítání

Sport Sport
28. 8. 2017 21:50
Přestup Patrika Schicka do AS Řím přišel na klub z hlavního města na bezmála miliardu korun a český útočník se stal nejdražší posilou v historii klubu. "Schick je fenomén," prohlásil šéf Sampdorie, kde bývalý hráč Sparty v poslední sezoně působil. Jeho slova potvrdili fanoušci AS Řím, kteří neváhali Schicka přivítat na letišti bouřlivě a v hojném počtu.
Patrik Schick si udělal v dresu Sampdorie v Itálii obrovské jméno.
Patrik Schick si udělal v dresu Sampdorie v Itálii obrovské jméno. | Foto: ČTK
 

Právě se děje

před 18 minutami

Na Floridě se zhroutila vícepodlažní budova, na místě jsou záchranáři

Na jižní Floridě se částečně zhroutila několikapodlažní budova. Zda v ní byli lidé a zda si incident vyžádal oběti, není v tuto chvíli podle televizní stanice CNN jasné. Na místě zasahují hasiči.

O zhroucení budovy v okrese Miami-Dade informovaly hasiči na twitteru. V tiskovém prohlášení pak uvedli, že na místě zasahuje přes 80 záchranných jednotek. Objekt se nacházel v městečku Surfside nedaleko Miami Beach. Podle lokální televize byla budova postavena v roce 1981.

Policie na twitteru zveřejnila snímek z místa. Na internetu se objevilo i video trosek budovy; jeho autor poznamenal, že byl ubytovaný v sousedním hotelu. "Jedna z těch obřích budov je pryč. Tady, hned vedle nás," uvedl s tím, že je to "šílené".

CNN se snaží získat komentář od místních hasičů a kanceláře starosty.

Zdroj: ČTK
Další zprávy