Video: Fotbalová fraška. Na branku útočili hráči i s fanouškem a dvěma míči. Rozhodčí gól uznal

Sport Sport
7. 2. 2017 18:30
Něco jen stěží uvěřitelného zažili hráči a fanoušci Olympie a Motaguy v honduraské nejvyšší fotbalové lize. Domácí dotahovali jednobrankové manko. Rozhodčí nastavil tři minuty nad rámec základní hrací doby. Když běžela už 94. minuta a Olympia dotírala na soupeřovu branku, zjevil se na hřišti do půl těla obnažený fanoušek i s míčem. Sudí si ale ničeho nevšímal, hrálo se dál. O pár vteřin později napřáhl na hranici vápna záložník Roger Rojas a vyrovnal na 2:2. Spolu s ním ale skóroval i v pokutovém území stále pobíhající divák. Rozhodčí prostestů hostů nedbal a branku normálně uznal. Inu, jiný kraj, jiný mrav.
Fanoušek vběhl na hřiště a skóroval hned po tom, co dal gól jeho tým. | Video: Youtube
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Březina na MS v kanoistickém maratonu podlehl jen obhájci titulu

Kanoista Jakub Březina se stal vicemistrem světa v maratonu. Český reprezentant na šampionátu v Číně přidal stříbro ke čtvrtečnímu bronzu z krátké trati.

Březinu porazil o deset sekund španělský kanoista Manuel Campos, který obhájil loňské prvenství a získal čtvrtý titul. Čtyřiatřicetiletý favorit nezískal z posledních třinácti šampionátů medaili jen v roce 2008.

Jan Dlouhý závod na 26 kilometrů se šesti přeběhy nedokončil, mezi kajakáři byli Anna Kožíšková osmá a Jakub Adam jedenáctý. Tituly získali premiérově Dán Mads Pedersen a podruhé za sebou Vanda Kiszliová z Maďarska.

V neděli jsou v Číně na programu závody dvoučlenných posádek a Březina s Dlouhým budou na C2 obhajovat bronz z minulého šampionátu v Portugalsku. Už v pátek skončily v Šao-Singu na třetím místě mezi juniorkami kajakářky Adéla Házová s Kateřinou Zárubovou.

Další zprávy