Video: Facka a červená. Ibrahimovic se zase ukázal, videorozhodčí Švéda usvědčil, že praštil soupeře

Rudolf Černík
22. 5. 2018 7:55
Bývalou hvězdu Manchesteru či Paris St. Germain naštvalo, že mu protihráč při couvání stoupl na nohu.
fotbal, MLS 2018, Los Angeles - Montreal, vyloučený Zlatan Ibrahimovic | Video: Youtube.com

Montreal/Praha - Kontroverzní švédský fotbalista Zlatan Ibrahimovic zase jednou ukázal svou odvrácenou tvář. V zámořské lize MLS byl vyloučen poté, co v dresu Los Angeles Galaxy udeřil soupeře do hlavy.

Michael Petrasso z týmu Montreal Impax si totiž při couvání Ibrahimovice nevšiml a mimo hru mu stoupl na nohu. To bývalou hvězdu mj. Manchesteru United či Paris SG naštvalo a Petrassovi uštědřila pořádný políček. Oba se svalili na trávník, rozhodčí Ismail Elfath přerušil hru a pak se běžel podívat na video, co se přihodilo. Záběry Ibrahimovice usvědčily, takže se už ve 41. minutě pakoval po červené kartě ze hřiště, jeho rival dostal žlutou. I v oslabení ale LA vyhrálo 1:0.

Ibrahimovic zamířil do Los Angeles v březnu a už zaujal nejen výkony, ale jak je jeho zvykem i několika výroky. "Chtěli Zlatana, tak jsem ji dal Zlatana," konstatoval například po debutu, v němž jako náhradník vstřelil dva góly. "Hodlám Kalifornii naučit, jak se řídí," prohlásil zase tento týden majitel řady luxusních aut. V MLS dal zatím v osmi zápasech tři góly.

 

Právě se děje

Další zprávy