Vedoucí Nice ve francouzské lize poprvé prohrálo, nestačilo na Caen

6. 11. 2016 18:22
Fotbalisté Nice ve 12. kole francouzské ligy poprvé prohráli, když podlehli Caen 0:1. O jedinou branku utkání se postaral v závěru prvního poločasu z penalty Ivan Santini. Navzdory zaváhání si nečekaný lídr soutěže drží první místo a náskok tří bodů na druhé Monako. O výsledku rozhodl faul Dalberta Henriqueho ve 41. minutě. Levý bek Nice fauloval Ronnyho Rodelina a Santini se z pokutového kopu nemýlil. Po hodině hry bylo Nice blízko vyrovnání, jenže Mario Balotelli v dobré pozici napálil jen tyč. Ani závěrečný tlak Nice na výsledku nic nezměnil. Po domácí porážce 0:2 v Evropské lize se Salcburkem hosté utrpěli druhou prohru za sebou po sérii pěti vítězství.

Francouzská fotbalová liga - 12. kolo:

Caen - Nice 1:0 (41. Santini z pen.),

Mety - St. Etienne 0:0,

Paris St. Germain - Rennes 4:0 (31. vlastní Fernandes, 42. Cavani, 67. Rabiot, 79. Verratti).