Fenomén Zlatan a jeho úlety. Kdo mi něco řekne, toho zabiju, pálil na spoluhráče

av av
21. 4. 2020 16:04
Fotbalový Chuck Norris. Egomaniak, kterého buď milujete, nebo nemůžete vystát. Zlatan Ibrahimovic zůstává i v osmatřiceti letech jednou z nejzábavnějších figur fotbalového světa. Projděte si v grafice jeho nezapomenutelné výroky.
Zlatan Ibrahimovic
Zlatan Ibrahimovic | Foto: Reuters

"Přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem. Díky LA Galaxy za to, že jsem zase získal chuť do života. A pro fanoušky Galaxy - chtěli jste Zlatana, dal jsem vám Zlatana. Nemáte zač. Příběh pokračuje… Můžete se vrátit ke sledování baseballu."

Takhle se švédský kanonýr loni v listopadu rozloučil s angažmá v Los Angeles. Stylově a přesně tak, jak to jeho fanoušci mají nejraději.

 

Právě se děje

před 9 hodinami

Spolupracovnice Navalného Sobolová zastavila svoji předvolební kampaň

Spolupracovnice ruského opozičního představitele Alexeje Navalného Ljubov Sobolová oznámila na facebooku, že zastavuje svoji kampaň před zářijovými volbami do Státní dumy. K tomu rozhodnutí ji podle jejích slov dovedly obavy o bezpečnost svých podporovatelů v situaci, kdy vláda pronásleduje své oponenty, i skutečnost, že jí jako spolupracovnici organizace, která byla prohlášena za extremistickou, kandidovat zakazuje zákon.

Zdroj: ČTK
Další zprávy