Kouč Nagelsmann opustil manželku kvůli reportérce. Deník ji stáhl ze zpráv o Bayernu

mar mar
4. 7. 2022 20:10
Sportovní reportérka Lena Wurzenbergerová už nebude pokrývat zpravodajství týkající se fotbalistů Bayernu Mnichov. Německý deník Bild se rozhodl ji z Bavorska stáhnout poté, co vyšlo najevo, že mezi Wurzenbergerovou a trenérem německých šampionů Julianem Nagelsmannem vznikl partnerský vztah.
Julian Nagelsmann v semifinále LM Lipsko - Paris St. Germain
Julian Nagelsmann v semifinále LM Lipsko - Paris St. Germain | Foto: Reuters

Bild v odůvodnění svého kroku uvedl, že k němu sáhl, aby se vyhnul možnému střetu zájmů mezi osobním a profesionálním životem své reportérky.

Wurzenbergerovou stáhl dle zprávy "s okamžitou platností" a o změně informoval své čtenáře. Paradoxní je, že právě největší německý deník před měsícem přišel se zjištěním, že se Nagelsmann po 15 letech rozchází se svou manželkou Verenou.

Mezitím kazu "opepřila" televizní stanice Sport1 s tím, že má k dispozici fotografie Nagelsmannovy nové partnerky během jejich společné dovolené na Ibize.

Wurzenbergerová dříve pokrývala dění okolo tradičního německého klubu Werder Brémy. V posledních dvou letech se pak naplno věnovala Bayernu Mnichov.

Nagelsmann by údajně rád udržel vztah pokud možno co nejvíce mimo pozornost médií, protože třicetiletá reportérka je dobře známá také jeho svěřencům, s nimiž byla v častém kontaktu kvůli rozhovorům pro Bild. Naposledy mluvila například se Sadio Maném, kterého Bayern přivedl za přibližně 40 milionů eur z Liverpoolu.

Trenér Bayernu je o pět let starší než jeho nová přítelkyně a s manželkou Verenou má dvě děti. Vztah s Wurzenbergerovou je podle jeho slov vážný.

Po návratu z dovolené na Ibize ho čekají také fotbalové starosti. Musí připravit Bayern na novou sezonu v bundeslize a Lize mistrů, přičemž není jasné, že v klubu setrvá jeho nejlepší střelec posledních let Robert Lewandowski.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 25 minutami

NATO posílí svou misi KFOR, pokud se zvýší napětí mezi Srbskem a Kosovem

Pokud se zvýší napětí mezi Kosovem a sousedním Srbskem, ke Severoatlantická aliance připravena posílit svou mírovou misi KFOR. Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg to uvedl po setkání se srbským prezidentem Aleksandarem Vučičem, se kterým jednal kvůli nedávnému napětí na kosovsko-srbské hranici. Informovala o tom agentura Reuters.

"Nyní máme v Kosovu významnou misi, vojenskou přítomnost blížící se 4000 vojáků," řekl Stoltenberg. "V případě potřeby přesuneme síly, rozmístíme je tam, kde to bude potřeba, a zvýšíme naši přítomnost. Již jsme zvýšili přítomnost na severu. Jsme připraveni udělat více," dodal.

"Přestože se situace na místě uklidnila, je odpovědností všech stran - zejména představitelů Bělehradu a Prištiny - zabránit opětovné eskalaci," řekl Stoltenberg na společné tiskové konferenci s Vučičem v Bruselu. "Vyzývám všechny strany, aby projevily zdrženlivost a zdržely se násilí. NATO nadále pozorně sleduje situaci na místě," uvedl generální tajemník. "V případě ohrožení stability je KFOR připravena zasáhnout," dodal.

Zdroj: ČTK
Další zprávy