Obránce slovenského klubu čelí tragédii. Jeho otce zastřelili dva ozbrojenci

Sport Sport
10. 4. 2019 16:14
Obránce Cesara Blackmana, hráče prvoligového slovenského klubu, zasáhla tragédie. Jeho otce zastřelili při ozbrojeném útoku v Panamě.
Foto: Twitter

"Fotbalový klub DAC 1904 Dunajská Streda s hlubokým zármutkem oznamuje, že otec našeho panamského obránce Cesara Blackmana se včera stal obětí ozbrojeného útoku," stojí ve zprávě na oficiální stránce klubu.

Tragédie se stala dopoledne panamského času na jednom z předměstí hlavního města Panama City. Dvojice neznámých útočníků na 44letého Cesara Blackmana staršího vystřelila celkem devětkrát. Bývalý fotbalista a tréner navzdory rychlému převozu do nemocnice zraněním podlehl.

Jedenadvacetiletému fotbalistovi, který v dresu DAC dosud nastoupil k sedmi zápasům slovenské ligy a před pár týdny prožil debut v reprezentačním A-týmu Panamy, klub umožnil strávit následující dny v kruhu jeho nejbližších.

"Cesarovi a jeho rodině vyjadřujeme jménem našeho klubu nejhlubší soustrast," napsal klub.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Pět mrtvých po atentátu na vozidlo Tálibánu v afghánském Dželálábádu

Vozidlo radikálního hnutí Tálibán, které od poloviny srpna vládne v Afghánistánu, se stalo v neděli ve městě Dželálábád terčem dalšího bombového útoku. Podle prvních zpráv agentury AP si vyžádal pět mrtvých, včetně dvou civilistů, z nichž jedno bylo dítě. Tálibán se k incidentu dosud nevyjádřil.

Další zprávy