Trable Liverpoolu s brankáři nekončí, Adriana zranil slavící fanoušek

16. 8. 2019 13:23
Liverpool patrně bude v sobotním duelu Premier League se Southamptonem postrádat brankáře Adriana. Kvůli kurióznímu zranění ze středečního evropského Superpoháru, v němž Reds porazili na penalty Chelsea.
Brankář Adrian se superpohárem 2019
Brankář Adrian se superpohárem 2019 | Foto: Reuters

Adrian k úhoně přišel během pozápasových oslav, do kterých se chtěl zapojit fanoušek, jenž na hřiště vyběhl z tribuny. Těsně před klubkem slavících fotbalistů ale uklouzl a nechtěně nakopl Adrianův kotník.

"Má ten kotník celý oteklý," přiznal v pátek trenér Jürgen Klopp. "Naše fanoušky milujeme, ale s tímhle by měli přestat, je to šílené. Někdo na hřiště vyběhl v zápase s City, předtím zase v zápase s Norwichem, pak zase ta holka ve finále Ligy mistrů. Není to legrace."

Klopp se nesměje zejména proto, že zranění Adriana vyřadilo ze hry už druhého brankáře Liverpoolu. Na marodce už totiž figuruje dlouhodobě zraněný Allison. Klopp teď má na výběr pouze mezi třetím a čtvrtým gólmanem v pořadí, tedy mezi Caomhinem Kelleherem a Andy Lonerganem.

Ze hry je naopak český brankář Vítězslav Jaroš, jenž sice měl za Liverpool odehrát přípravu, ale při tréninku se zranil.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Horská služba varuje v Krkonoších před ledovkou a náledím

Horská služba Krkonoše varuje před náledím a ledovkou. Hlavně na hřebenech hor komplikuje pohyb místy vyfoukaný zledovatělý terén, který se střídá s navátým novým sněhem. Na hřebenech Krkonoš je nejčastěji 40 až 110 centimetrů sněhu a nadále platí druhý mírný stupeň lavinového nebezpečí z pěti.

U hřebenové Luční boudy v nadmořské výšce 1415 metrů bylo ráno zataženo, 12 stupňů pod nulou. Ještě mrazivěji bylo na Sněžce, kde podle polské horské služby teplota ráno klesla na minus 13,8 stupně Celsia, pocitová teplota kvůli silnému větru byla téměř 22 stupňů pod nulou. Vítr dosahoval rychlosti přes 50 km/h. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy