Trable Liverpoolu s brankáři nekončí, Adriana zranil slavící fanoušek

16. 8. 2019 13:23
Liverpool patrně bude v sobotním duelu Premier League se Southamptonem postrádat brankáře Adriana. Kvůli kurióznímu zranění ze středečního evropského Superpoháru, v němž Reds porazili na penalty Chelsea.
Brankář Adrian se superpohárem 2019
Brankář Adrian se superpohárem 2019 | Foto: Reuters

Adrian k úhoně přišel během pozápasových oslav, do kterých se chtěl zapojit fanoušek, jenž na hřiště vyběhl z tribuny. Těsně před klubkem slavících fotbalistů ale uklouzl a nechtěně nakopl Adrianův kotník.

"Má ten kotník celý oteklý," přiznal v pátek trenér Jürgen Klopp. "Naše fanoušky milujeme, ale s tímhle by měli přestat, je to šílené. Někdo na hřiště vyběhl v zápase s City, předtím zase v zápase s Norwichem, pak zase ta holka ve finále Ligy mistrů. Není to legrace."

Klopp se nesměje zejména proto, že zranění Adriana vyřadilo ze hry už druhého brankáře Liverpoolu. Na marodce už totiž figuruje dlouhodobě zraněný Allison. Klopp teď má na výběr pouze mezi třetím a čtvrtým gólmanem v pořadí, tedy mezi Caomhinem Kelleherem a Andy Lonerganem.

Ze hry je naopak český brankář Vítězslav Jaroš, jenž sice měl za Liverpool odehrát přípravu, ale při tréninku se zranil.

 

Právě se děje

před 28 minutami

Ruský ledoborec se dostal do silné bouře a vypověděly mu motory, vyslal signál SOS

Ruský ledoborec, který se nachází s 33 lidmi na palubě u západních břehů Norska, za bouřlivého počasí vyslal tísňové volání. K plavidlu zamířily dva vlečné čluny a záchranný vrtulník. Ruský úřad pro námořní dopravu nicméně vzápětí uvedl, že signál SOS byl vyslán omylem a že loď není v problémech.

Ledoborci Tor západně od norského města Aalesund vypověděly motory, činnost dvou ze čtyř se ale později podařilo obnovit, takže bezprostřední nebezpečí teď ledoborci nehrozí, napsal norský deník Verdens Gang. Situace je ale stále vážná, protože v oblasti je velmi silná bouře.

Zdroj: ČTK
Další zprávy