Tápání Stuttgartu pokračuje. S Frankfurtem prohrál 0:3

2. 11. 2018 22:34
Stuttgart je dál s pěti body na posledním místě tabulky nejvyšší německé fotbalové soutěže.
Trenér VfB Stuttgart Markus Weinzierl.
Trenér VfB Stuttgart Markus Weinzierl. | Foto: Reuters

Berlín - Poslední tým německé fotbalové ligy Stuttgart podlehl 0:3 Eintrachtu Frankfurt a utrpěl čtvrtou porážku v řadě. Hosté vyhráli počtvrté z posledních pěti utkání, v nichž pokaždé bodovali, a v neúplné tabulce se před víkendovými zápasy 10. kola posunuli na třetí místo.

Eintracht otevřel skóre v 11. minutě zásluhou Sebastiena Hallera, který se prosadil posedmé v tomto ročníku soutěže a dělí se o první místo v tabulce střelců. Do poločasu zvýšil na 2:0 Ante Rebič, jemuž rozhodčí v úvodu zápasu neuznali po zhlédnutí videa gól kvůli ofsajdu. V samém závěru zpečetil výhru hostů střídající Nicolai Müller.