Střídající Milik gólem v závěru zajistil Neapoli výhru v Bergamu

3. 12. 2018 22:55
Fotbalisté Neapole zachránili díky gólu Arkadiusze Milika pět minut před koncem tři body v dohrávce 14. kola Serie A na hřišti Atalanty Bergamo. Svěřenci trenéra Carla Ancelottiho se po vítězství 2:1 vrátili na druhé místo tabulky tři body před Inter Milán a osm bodů za vedoucí Juventus.

Čtyřiadvacetiletý polský útočník Milik přišel na hřiště za vyrovnaného stavu v 82. minutě místo Driese Mertense a tři minuty nato rozhodl zápas prudkou střelou z malého vápna.

Favorizovanou Neapol poslal do vedení už po 76 sekundách Fabián Ruiz po rychlém brejku a ideální přihrávce Lorenza Insigneho. Šanci na bodový zisk dal Atalantě deset minut po pauze vyrovnáním zblízka bývalý neapolský útočník Duván Zapata.