Střelec Spurs si v první minutě zlomil ruku. Odehrál celý zápas a dvěma góly rozhodl

18. 2. 2020 14:49
Fotbalisté Tottenhamu se po zraněné hvězdě Harrym Kaneovi budou muset obejít i bez další střelecké opory Son Hung-mina.

Korejský útočník si v nedělním ligovém utkání s Aston Villou, v němž dvěma góly rozhodl o výhře "Spurs" 3:2, zlomil ruku a musí na operaci. Pátému týmu tabulky by měl chybět několik týdnů. Nepříjemné zranění si přitom způsobil už v první minutě zápasu při střetu s obráncem Ezri Konsou.

Sedmadvacetiletý Son Hung-min dal v této sezoně v lize osm gólů, jednou se trefil i v Lize mistrů, v níž svěřence trenéra Josého Mourinha čeká osmifinále s Lipskem. Loni byl korejský reprezentant potřetí vyhlášen nejlepším asijským fotbalistou roku působícím ve světě.

Na marodce Tottenhamu je kromě Kanea, který má natržený zadní stehenní sval, i francouzský záložník Moussa Sissoko. Ten se stejně jako Kane zranil na Nový rok a vzápětí se podrobil operaci kolena.