Po erotických pannách další kiks. Hráč Soulu šokoval přihrávkou soupeři na gól

Sport Sport
23. 5. 2020 15:45
Fotbalista Nam-čchun Kim předvedl v nejvyšší jihokorejské lize nevídaný kiks.

Fotbalový klub z jihokorejského Soulu je po krátkém čase opět terčem posměchu.

Nedávno na sebe upozornil, když svérázně řešil prázdné tribuny v souvislosti s opatřeními proti pandemii koronaviru. Na prázdné sedačky chtěl pro zpestření umístit figuríny v dresech a s transparenty. Jenže k tomu - dle svého tvrzení omylem - využil erotické panny.

Za to od vedení nejvyšší jihokorejské soutěže dostal pokutu 100 milionů wonů (zhruba dva miliony korun).

V pátek na sebe fotbalisté Soulu upozornili znovu, konkrétně jejich obránce Nam-čchun Kim, který zazmatkoval zkraje utkání na hřišti Pchohangu.

Místo toho, aby ve vlastním vápně přenechal míč brankáři, tak svého parťáka v rukavicích nešikovně obehrál. Dobíhající protihráč Stanislav Iljučenko měl posléze snadnou práci a skóroval do prázdné brány.

Soul se však po tragickém startu nesesypal a dvěma góly zápas otočil.

 

Právě se děje

před 27 minutami

Anderson, Ozon, McQueen. Festival v Cannes zveřejnil výběr filmů pro letošní ročník

Nové filmy amerického režiséra Wese Andersona, francouzského Françoise Ozona či britského Steva McQueena jsou součástí oficiálního výběru 56 snímků pro letošní ročník mezinárodního filmového festivalu v Cannes. Filmový svátek se letos v květnu nekonal kvůli koronavirové pandemii, pro snímky je ale zařazení na jeho program prestižním oceněním, uvedla agentura AFP. Žádný český film se do výběru neprobojoval.

Na seznamu oficiálního výběru se nachází Andersonův film The French Dispatch (Francouzská spojka), Ozonův Eté 85 (Léto 85), britský filmař Steve McQueen má ve výběru snímky hned dva - Lovers Rock (Skála milenců) a Mangrove (Mangrovník).

Žádný český film v letošním oficiálním výběru festivalu nefiguruje. Ze zemí střední a východní Evropy zde mají své zástupce pouze Litva (film Soumrak režiséra Šarunase Bartase) a Bulharsko (snímek Únor od režiséra Kamena Kaleva).

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Policista, který zabil George Floyda, bude obviněn z vraždy druhého stupně

Generální prokurátor Minnesoty Keith Ellison zvýší obvinění bělošského policisty Dereka Chauvina z vraždy neozbrojeného černocha George Floyda z třetího na druhý stupeň, za což mu hrozí delší vězení. Vznesena budou obvinění také proti třem dalším policistům, kteří byli na místě a kteří po incidentu dostali výpověď. Informoval o tom dnes americký list Star Tribune.

Šestačtyřicetiletý Floyd zemřel poté, co mu Chauvin skoro devět minut 25. května při zatýkání klečel na krku. Nahrávka incidentu obletěla celý svět a v USA spustila vlnu protestů proti rasově motivované policejní brutalitě, které v místech provázelo rabování a vandalismus.

Čtyřiačtyřicetiletý Chauvin dostal minulý týden výpověď a byl obviněn z vraždy třetího stupně a zabití druhého stupně. Nyní ho prokurátor podle tisku chce obvinit z vraždy druhého stupně, za kterou by mohl dostat až 40 let za mřížemi, což je o 15 víc než maximální trest za vraždu třetího stupně.

Zdroj: ČTK
Další zprávy