Po erotických pannách další kiks. Hráč Soulu šokoval přihrávkou soupeři na gól

Sport Sport
23. 5. 2020 15:45
Fotbalista Nam-čchun Kim předvedl v nejvyšší jihokorejské lize nevídaný kiks.

Fotbalový klub z jihokorejského Soulu je po krátkém čase opět terčem posměchu.

Nedávno na sebe upozornil, když svérázně řešil prázdné tribuny v souvislosti s opatřeními proti pandemii koronaviru. Na prázdné sedačky chtěl pro zpestření umístit figuríny v dresech a s transparenty. Jenže k tomu - dle svého tvrzení omylem - využil erotické panny.

Za to od vedení nejvyšší jihokorejské soutěže dostal pokutu 100 milionů wonů (zhruba dva miliony korun).

V pátek na sebe fotbalisté Soulu upozornili znovu, konkrétně jejich obránce Nam-čchun Kim, který zazmatkoval zkraje utkání na hřišti Pchohangu.

Místo toho, aby ve vlastním vápně přenechal míč brankáři, tak svého parťáka v rukavicích nešikovně obehrál. Dobíhající protihráč Stanislav Iljučenko měl posléze snadnou práci a skóroval do prázdné brány.

Soul se však po tragickém startu nesesypal a dvěma góly zápas otočil.

 

Právě se děje

před 54 minutami

Policista, který zabil George Floyda, bude obviněn z vraždy druhého stupně

Generální prokurátor Minnesoty Keith Ellison zvýší obvinění bělošského policisty Dereka Chauvina z vraždy neozbrojeného černocha George Floyda z třetího na druhý stupeň, za což mu hrozí delší vězení. Vznesena budou obvinění také proti třem dalším policistům, kteří byli na místě a kteří po incidentu dostali výpověď. Informoval o tom dnes americký list Star Tribune.

Šestačtyřicetiletý Floyd zemřel poté, co mu Chauvin skoro devět minut 25. května při zatýkání klečel na krku. Nahrávka incidentu obletěla celý svět a v USA spustila vlnu protestů proti rasově motivované policejní brutalitě, které v místech provázelo rabování a vandalismus.

Čtyřiačtyřicetiletý Chauvin dostal minulý týden výpověď a byl obviněn z vraždy třetího stupně a zabití druhého stupně. Nyní ho prokurátor podle tisku chce obvinit z vraždy druhého stupně, za kterou by mohl dostat až 40 let za mřížemi, což je o 15 víc než maximální trest za vraždu třetího stupně.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Sněmovna se zatím nedistancovala od slov Vojtěcha Filipa k legiím

Sněmovna se zatím nedistancovala od výroků svého místopředsedy a šéfa KSČM Vojtěcha Filipa o československých legionářích, jak to požaduje STAN. Debatu dnes poslanci nedokončili. Filip v diskusi opětovně jakékoli pochybení odmítl. Podle něj mohly být jeho výroky zkresleny.

Filip v nedávném rozhovoru pro ruský armádní deník Krasnaja zvezda kritizoval odstranění sochy sovětského maršála Ivana Koněva z Prahy 6, označil je za "zločinné". Pražské komunální politiky nařkl z neofašismu. Současně pochválil ruskou vládu za to, že nenutí místní úřady, aby svolily k budování pomníků československým legionářům, kteří padli v boji s bolševiky.

"Žádný výrok, který by poškodil dobré jméno československých legií, jsem neřekl. Řekl jsem, že v České republice existují lidé, kteří mají různý názor na československé legie," hájil se Filip.

Zdroj: ČTK
Další zprávy