Souček gratuloval otci Coufalovi gólem. A v rozhovoru vzpomínal na bramborový salát

Souček gratuloval otci Coufalovi gólem. A v rozhovoru vzpomínal na bramborový salát
České duo v barvách West Hamu United začalo rok 2021 skvěle. Hammers vyhráli na půdě Evertonu 1:0.
Čerstvého otce Vladimíra Coufala zařadil trenér David Moyes znovu do sestavy a někdejší bek Slavie se mu odvděčil spolehlivým výkonem. Everton se za celý zápas zmohl jen na dvě střely na branku.
Tomáš Souček se zapsal do historie zápasu ještě výrazněji, v 86. minutě jeho střela rozhodla o vítězství Hammers.
"Jak na startu roku, tak věřím, že po celý rok. Přeji tento gól a tohle vítězství všem našim fanouškům a speciálně Cufovi dceři. Šťastný nový rok," napsal později "Suk" na sociální sítě.
Foto: ČTK
Sport Sport
1. 1. 2021 22:14
Podívejte se na fotogalerii z utkání mezi Evertonem a West Hamem, které rozhodla jediná trefa Tomáše Součka.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Senát USA odmítl námitku, že soudit Trumpa po odchodu z funkce je protiústavní. Podle AP se ale ukázalo, že úspěch ústavní žaloby je nepravděpodobný

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Federální soudce zakázal vládě USA vymáhat 100denní moratorium na deportace, které po inauguraci Joea Bidena nařídilo ministerstvo vnitřní bezpečnosti

Federální soudce zakázal americké vládě vymáhat 100denní moratorium na deportace, které po inauguraci nového prezidenta Joea Bidena nařídilo ministerstvo vnitřní bezpečnosti. Příkaz soudce Drewa Tiptona novou politiku blokuje na 14 dní, přičemž se vztahuje na celé americké území. Podle agentury Reuters se očekává, že vláda se proti verdiktu odvolá. Vydáním dočasného zákazu soudce vyhověl státu Texas, který v pátek federální vládu kvůli pozastavení deportací zažaloval. Moratorium se týká většiny deportací a je klíčovou součástí Bidenovy imigrační politiky, píše agentura AP.

Zdroj: ČTK
Další zprávy