Souček a Coufal s údivem sledovali "rybu na suchu", pak slavili další výhru West Hamu

Vladimír Coufal a Tomáš Souček přihlížejí gólové oslavě Michaila Antonia
V sestavě West Hamu proti Burnley nechyběl Tomáš Souček, jenž rozhodl minulé ligové utkání proti Evertonu jedinou trefou.
Kouč Kladivářů neopomněl v zahajovací jedenáctce ani Vladimíra Coufala, jenž pak takto bojoval s Dwightem McNeilem.
...a mohl běžet slavit.
Na první gól se nečekalo dlouho. Jarrod Bowen dostal pěkný míč do běhu...
Foto: Reuters
Sport Sport
16. 1. 2021 18:06
Podívejte se na snímky z utkání anglické Premier League, v němž fotbalisté West Hamu v sestavě s Tomášem Součkem a Vladimírem Coufalem porazili Burnley 1:0.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Merkelová a Biden vyzvali Rusko, aby stáhlo vojáky od ukrajinských hranic

Německá kancléřka Angela Merkelová a americký prezident Joe Biden ve středu vyzvali Rusko, aby stáhlo své vojáky od ukrajinských hranic a snížilo tak napětí v regionu. Uvedl to mluvčí německé vlády. Americký ministr obrany Lloyd Austin uvedl, že Spojené státy chtějí nadále Ukrajině poskytovat materiální pomoc, píše agentura Reuters.

Vyhrocenou situaci mezi Ruskem a Ukrajinou ve středu Biden a Merkelová probrali při telefonickém hovoru. "Kancléřka a prezident se shodli, že by Rusko mělo snížit počty armádních sil, aby situaci uklidnilo," uvedl mluvčí německého kabinetu Steffen Seibert.

Rusko na východě Ukrajiny v oblastech ovládaných proruskými separatisty a na Krymu v poslední době shromáždilo velké armádní síly. Kyjev varuje, že soustřeďování ruských vojsk u hranic s Ukrajinou znamená riziko ruské ozbrojené agrese, Moskva se však brání, že jen chrání svou bezpečnost. Při obnovených bojích zemřelo podle ukrajinské strany několik vojáků.

Austin, který je společně se šéfem americké diplomacie Antonym Blinkenem v Bruselu, dnes na tiskové konferenci prohlásil, že Washington je připraven Ukrajině pomoci se bránit.

Zdroj: ČTK
Další zprávy