Sevilla venku znovu nezvítězila, ve Valencii hrála bez branek

16. 4. 2017 18:16
Spousta šancí ale žádný gól. Bezbrankovou remízou skončil zápas 32. kola španělské nejvyšší soutěže mezi fotbalisty Sevilly a Valencie.
Sevilla se střelecky trápila
Sevilla se střelecky trápila | Foto: Reuters

Valencie - Fotbalisté Sevilly remizovali ve španělské lize 0:0 na hřišti Valencie a ztratili body v boji o třetí místo. Espaňol porazil Leganés gólem z 92. minuty.

Zápas nabídl spoustu šancí na obou stranách, žádná z nich však neskončila gólem. Nejblíže byl v 16. minutě sevillský Stevan Jovetič, který ve vyložené šanci trefil pouze tyč. Míč do brány nedoputoval ani po hlavičce domácího Munira, jeho pokus vykopl z brankové čáry hostující obránce Mariano.

Valencie nedokázala natáhnout sérii tří vyhraných zápasů. Sevilla čeká na venkovní vítězství už čtyři utkání.

Espaňol Barcelona vyhrál na půdě Leganés 1:0. O jediný přesný zásah se postaral ve druhé minutě nastavení Léo Baptistao, jenž po rychlém brejku elegantně přeloboval brankáře Herrerína.