Leverkusen nadále odmítá šanci dotáhnout se na špičku. Schickův tým podlehl Unionu

15. 1. 2021 23:01
Fotbalisté Leverkusenu s Patrikem Schickem v sestavě prohráli v 16. bundesligovém kole 0:1 na hřišti Unionu Berlín po inkasované brance dvě minuty před koncem. Bayer, jenž se mohl v případě vítězství posunout na druhé místo bod za Bayern Mnichov, tak z posledních čtyř zápasů získal jediný bod.
Cedric Teuchert získal svou trefou proti Leverkusenu pro Union Berlín tři body.
Cedric Teuchert získal svou trefou proti Leverkusenu pro Union Berlín tři body. | Foto: Reuters

Utkání rozhodl z brejku po sprintu z vlastní poloviny v 88. minutě Cedric Teuchert. Střídající útočník už pět minut po přestávce nastřelil tyčku hostující branky. Český reprezentant Schick se na rozdíl od minulého bundesligového zápasu proti Brémám neprosadil a v 69. minutě šel ze hřiště.

Leverkusen zůstal před víkendovými zápasy kola třetí. Union, který už šest utkání neprohrál, se nečekaně posunul bod za svého dnešního soupeře na čtvrté místo zajišťující Ligu mistrů.