reklama
 
 

Schick je v pořádku, zítra začne trénovat, říká lékař Janova. Půjde do Interu nebo se ozve Juventus?

9. 8. 2017 19:40
Patrik Schick podstoupil v Milánu další zdravotní prohlídku, po které už může začít naplno trénovat.

Janov - Patrik Schick podstoupil v Milánu další zdravotní prohlídku, která prokázala, že je český útočník zdravotně v pořádku. Bývalý fotbalista Sparty podstoupil během léta už třetí prohlídku, protože během předchozích dvou se objevily drobné srdeční problémy.

Útočník Sampdorie Janov podstoupil prohlídku v Itálii v doprovodu svého zástupce z agentury ISM Pavlem Paskou.

"Zdravotní středisko v Milánu je známé po celé Evropě. Jsme absolutně šťastní, protože další testy potvrdily, že je Patrik zcela zdravý," řekl Sky Sport Italia lékař Sampdorie Amedeo Baldari. "Patrik je zdravý a zítra začne trénovat," pokračoval.

Drobné zdravotní problémy překazily Schickovi angažmá v Juventusu. "Patrik nepotřebuje další testy. Lékaři nám řekli, že je naprosto zdravý," pokračoval Baldari s tím, že abnormality na srdci byly způsobeny velkou únavou z dlouhé sezony.

Schick už může trénovat a v Itálii znovu řeší, kam povedou další fotbalové kroky jednadvacetiletého útočníka. Ve hře je obnovení jednání s Juventusem Turín, ale do boje o Schickovy služby se hlasitě přihlásil i Inter Milán. Údajně se o něj zajímají i v Tottenhamu nebo Monaku.

autor: David Janeczek | 9. 8. 2017 19:40

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama