San Sebastian se dvěma vyloučenými porazil nováčka Huescu, Sassuolo je v Itálii druhé

21. 9. 2018 23:17
Výsledky předehrávek zahraničních fotbalových lig.
Serie A, 19. kolo - Inter Milán vs. Sassuolo
Serie A, 19. kolo - Inter Milán vs. Sassuolo | Foto: Reuters

Madrid - Fotbalisté San Sebastianu v předehrávce pátého kola španělské ligy zvítězili 1:0 na hřišti Huescy, přestože od 82. minuty hráli bez dvou vyloučených. Po druhé žluté kartě musel nejprve ze hřiště v 71. minutě Juanmi a poté dostal rovnou červenou kartu Theo Hernández.

Jedinou branku zápasu dal v 64. minutě Mikel Remino a San Sebastian díky němu ukončil třízápasové čekání na vítězství. V tabulce se posunul na šesté místo, zatímco nováček Huesca je po třetí porážce za sebou šestnáctá.

Fotbalisté Sassuola v předehrávce pátého kola italské ligy porazili 3:1 Empoli. V neúplné tabulce se tým trenéra Roberta De Zerbiho posunul na druhé místo se ztrátou dvou bodů na vedoucí Juventus. Obhájce titulu ale proti Frosinone nastoupí až v neděli.

Empoli poslal do vedení už po osmnácti sekundách Francesco Caputo, který za ligovým rekordem zaostal o deset sekund. O nejrychlejší gól Serie A se v roce 2001 postaral Paolo Poggi z Piacenzy, jenž tehdy v utkání proti Fiorentině skóroval už po osmi vteřinách.

Za domácí ještě v prvním poločase vyrovnal Kevin-Prince Boateng a po hodině hry skóre otočil Gianmarco Ferrari. V 71. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující Miha Zajc a Sassuolo pět minut před koncem využilo přesilovku zásluhou Federica Di Francesca.