10. 9. 2017 14:09
Ve Španělsku pokračuje dalšími zápasy třetí kolo La Ligy.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Reuters

Madrid  - Fotbalisté San Sebastianu vyhráli na hřišti La Coruni 4:2 a i po třetím zápase španělské ligy zůstali stoprocentně úspěšní. Bodově se díky tomu dotáhli v tabulce na vedoucí Barcelonu.

Hráči San Sebastianu si nemohli přát lepší začátek utkání - ve 3. minutě zakončil rychlou akci nohejbalovým volejem Juanmi a minutu nato se trefil zpoza vápna Asier Illaramendi. Snížení zařídil ve 27. minutě dalším umístěným volejem domácí útočník Adrian.

Deportivo se dočkalo vyrovnání krátce po poločasové pauze. Florin Andone využil Adrianova přiťuknutí a zblízka překonal Rulliho. Hosté ale ke konci svého soupeře zatlačili a strhli výsledek zpět na svou stranu. V 83. minutě umístil po rohovém kopu balon do sítě patičkou střídající Diego Llorente a o tři minuty později pojistil vítězství Realu Sociedad znovu Illaramendi.

San Sebastian drží s devíti body ze tří zápasů druhé místo o skóre za Barcelonou. La Coruňa prohrála i druhé domácí utkání v sezoně a zůstává v dolní polovině tabulky.

Španělská fotbalová liga - 3. kolo:

La Coruňa - San Sebastian 2:4 (27. Adrian, 50. Andone - 4. a 86. Illaramendi, 3. Juanmi, 83. Llorente), Bilbao - Girona 2:0 (25. Muniain, 53. Aduriz), Vigo - Alavés 1:0 (34. M. Gomez), Villarreal - Betis Sevilla 3:1 (32. Bacca, 61. Castillejo, 77. Ünal - 10. León).