Salah nadchl, na benzince platil za všechny. Můžeš za mě aspoň kafe? smál se parťák

Rudolf Černík Rudolf Černík
Aktualizováno 11. 6. 2020 21:38
Parádní gesto předvedla fotbalová superstar Mohamed Salah. Útočník Liverpoolu přijel natankovat ve svém bentley a zákazníky čerpací stanice překvapil, když zaplatil za všechny.
Dva grandi. Mohamed Salah (vlevo) zaplatil za všechny na benzince, Dejan Lovren se k němu pak přidal.
Dva grandi. Mohamed Salah (vlevo) zaplatil za všechny na benzince, Dejan Lovren se k němu pak přidal. | Foto: Reuters

"Kamarád z práce mi poslal tohle, Salah právě za všechny zaplatil benzin," napsal na Twitter Cameron Ford a přidal fotku, na které stojí Salah v tréninkové soupravě Liverpoolu u čerpací stanice u svého vozu.

Pod příspěvkem hned začaly naskakovat pochvalné reakce. "Miluju ho čím dál víc, je tak skromný," uvedla uživatelka Tina. "Můj hrdina, můj kámoš," přidal Ben Stevens.

Na čin dvojnásobného nejlepšího střelce Premier League reagoval i jeho spoluhráč z Liverpoolu Dejan Lovren. "Slyšel jsem, že Mo Salah před pár dny zaplatil na čerpací stanici benzin za všechny. Skvělé gesto," napsal chorvatský zadák a připojil emotikon tleskajících rukou.

Pak však nezapomněl parťáka popíchnout. "Ale mohl bys za mě alespoň jednou zaplatit kafe? Většinou jsi šetřílek, tak jsem překvapený," smál se Lovren. "Každopádně parádní práce," ocenil ještě jednou egyptského fotbalistu.

O hodinu později se k němu pak přidal. "Příští účet na benzince je na mě, ať už je tam kdokoliv. Zbývá šedesát mil," pozval Lovren další šťastlivce.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy