Hazard, prostitutky i soudy. Geniální rekordman Rooney neodolal pozemským pokušením

Marek Janoš Marek Janoš
20. 1. 2021 15:43
Wayne Rooney v 35 letech definitivně uzavřel svou fenomenální hráčskou kariéru. Stal se nejlepším střelcem Manchesteru United i anglické fotbalové reprezentace. Rekordy lámal už od mládežnických let. Nechvalně jej proslavil ale i divoký životní styl a řada skandálů, včetně soudu s Davidem Moyesem.
Wayne Rooney v dresu Evertonu
Wayne Rooney v dresu Evertonu | Foto: Reuters

Rooney se dostal do hledáčků skautů a hráčských agentů už na základní škole, jeho schopnosti s míčem byly nepřehlédnutelné. Za Liverpool Schoolboys vstřelil v jedné sezoně i na žákovský věk neuvěřitelných 72 gólů a 99 gólů v další místní žákovské soutěži. Skaut Evertonu Bob Pendleton neváhal a devítiletého Wayna přivedl přivedl do akademie modrého liverpoolského klubu. 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

TOP 09 povede do voleb Pekarová Adamová, schválil výbor

TOP 09 v rámci koalice Spolu s ODS a KDU-ČSL povede do sněmovních voleb předsedkyně strany Markéta Pekarová Adamová, která bude zároveň v čele společné kandidátky v Praze. Výkonný výbor dnes večer schválil kandidáty pro všechny kraje, informovala strana po skončení jednání. Debata se podle informací ČTK vedla zejména o pražské kandidátce, kde členové výboru prohodili kandidáty na třetím a čtvrtém místě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy