Hazard, prostitutky i soudy. Geniální rekordman Rooney neodolal pozemským pokušením

Marek Janoš Marek Janoš
20. 1. 2021 15:43
Wayne Rooney v 35 letech definitivně uzavřel svou fenomenální hráčskou kariéru. Stal se nejlepším střelcem Manchesteru United i anglické fotbalové reprezentace. Rekordy lámal už od mládežnických let. Nechvalně jej proslavil ale i divoký životní styl a řada skandálů, včetně soudu s Davidem Moyesem.
Wayne Rooney v dresu Evertonu
Wayne Rooney v dresu Evertonu | Foto: Reuters

Rooney se dostal do hledáčků skautů a hráčských agentů už na základní škole, jeho schopnosti s míčem byly nepřehlédnutelné. Za Liverpool Schoolboys vstřelil v jedné sezoně i na žákovský věk neuvěřitelných 72 gólů a 99 gólů v další místní žákovské soutěži. Skaut Evertonu Bob Pendleton neváhal a devítiletého Wayna přivedl přivedl do akademie modrého liverpoolského klubu. 

 

Právě se děje

před 52 minutami

Šéf vojenských zpravodajců Beroun potvrdil, že se debatovalo o cestě do Moskvy, ale ne o tom, že by se měly měnit informace za vakcínu

Šéf vojenských zpravodajců Jan Beroun potvrdil, že se na schůzce na ministerstvu vnitra debatovalo o cestě do Moskvy, ale ne o tom, že by se měly měnit informace za vakcínu, řekla předsedkyně sněmovního výboru pro obranu Jana Černochová (ODS).

Šéf komise pro kontrolu činnosti Vojenského zpravodajství Vít Rakušan (STAN) uvedl, že nemá pochybnosti o tom, že vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) cestu do Ruska plánoval. Není to podle něj v souladu s tím, co bylo řečeno dřív.

Připravujeme podrobnosti.

Další zprávy