Ronaldo je arogantní, pustil se do superstar italský ministr sportu

Sport Sport
17. 10. 2020 9:06
Spor mezi Cristianem Ronaldem a italským ministrem sportu Vincenzem Spadaforou eskaluje. Padla obvinění ze lži a arogance.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo | Foto: Reuters

Všechno začalo tím, že slavný útočník Juventusu měl pozitivní test na covid-19, načež ho Spadafora nařkl, že porušil pravidla karantény.

Ronaldo a dalších jeho šest spoluhráči z Turína odešli začátkem minulého týden plnit reprezentační povinnosti, i když prý moc dobře věděli, že Juventus má být v karanténě. Poté byl pozitivní i sám hvězdný "CR7".

Portugalský fotbalista se hájil tím, že žádná nařízení nepřekročil a že to jsou "lži", když o něm někdo prohlašuje, že porušil následnou karanténu v Turíně.

Jenže Spadaforu zřejmě tato ujištění neuchlácholila. "Schopnosti některých hráčů je neopravňují k tomu být arogantní a neuctiví k institucím a k tomu, aby lhali," uvedl naštvaný ministr agentuře ANSA.

"Čím více se toho dozvídáme, tím více by měl dotyčný člověk cítit odpovědnost a jít dobrým příkladem. Nebudu tu jmenovat konkrétní lidi, ale trvám na prohlášení, že podle důkazů někteří hráči Juventusu opustili hotel, i když byli v karanténě," dodal 46letý politik.

 

Právě se děje

před 49 minutami

U Prostějova se zřítilo ultralehké letadlo, pilot na místě zemřel

U Olšan u Prostějova se ve čtvrtek dopoledne zřítilo ultralehké letadlo. Pilot na místě zemřel, řekl prostějovský policejní mluvčí František Kořínek. O tom, že by byl v letadle ještě někdo jiný, nemluvil.

Okolnosti havárie se vyšetřují. Nehoda se stala před 10:30. Na místě zasahují také hasiči, potvrdila jejich mluvčí Lucie Balážová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy