Coufal nadchl skeptickou Anglii. Říkají mu Vlad Napichovač nebo Cafú z Černobylu

av av
5. 10. 2020 6:16
Měl minimum času na aklimatizaci, přesto ho realizační tým Kladivářů hodil rovnou do rozbouřeného oceánu jménem Premier League. A Vladimír Coufal obstál na jedničku. Osmadvacetiletý český fotbalista odehrál celý zápas při výhře West Hamu na hřišti dosud stoprocentního Leicesteru, skvělým výkonem přispěl k překvapivé, ale naprosto zasloužené výhře 3:0. Podívejte se na nadšené ohlasy.

Kdo to vůbec je?

Před premiérou Vladimíra Coufala v dresu Hammers většina fanoušků pochybovala o významu nové posily, která v pátek přišla z pražské Slavie za 5 milionů liber.

Na sociálních sítích klubu dominovaly otázky: "Kdo to je? Co je to za hráče? Je dobrý? Není moc starý? Má na Premier League?"

Pochybovače se snažili ujišťovat příznivci z České republiky. Někoho o Coufalově kvalitě přesvědčili, někoho ne. "Neúnavný a tvrdě pracující hráč. Nikdy se nevzdává. Brzy uvidíte," objevilo se před utkáním v Leicesteru v jedné z diskusí. 

Teď už fanoušci West Hamu viděli. A jsou nadšení.

 

Právě se děje

před 22 minutami

Commerzbank v rámci úsporných opatření zruší 10 000 pracovních míst, píše německý list

Nový šéf německé banky Commerzbank chce zrušit 10 000 pracovních míst a zavřít stovky poboček. Oba kroky jsou součástí změny strategie banky. Jako první o věci informoval ve čtvrtek německý list Handelsblatt.

Commerzbank v létě hodlala představit novou strategii, včetně dalších úsporných opatření. Na začátku července ale rezignovali na své funkce generální ředitel Martin Zielke a předseda dozorčí rady Stefan Schmittmann, takže se banka rozhodla prezentaci odložit.

Na zrušení 2300 pracovních míst se v prosinci dohodlo nové vedení společnosti s odbory. Agentura Bloomberg už dříve napsala, že nový ředitel Manfred Knof, který se funkce ujal na počátku ledna, a předseda dozorčí rady Hans-Jörg Vetter pracují na ambicióznějším plánu snižování nákladů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy