Rennes s Koubkem remizovalo s Plašilovým Bordeaux 1:1

17. 3. 2019 19:33
Fotbalisté Rennes v brance s českým gólmanem Tomášem Koubkem remizovali v 29. kole francouzské ligy na hřišti Bordeaux 1:1. V domácím dresu nastoupil v 64. minutě záložník Jaroslav Plašil, který nahradil autora jediného gólu Bordeaux Francoise Kamana.
Tomáš Koubek
Tomáš Koubek | Foto: ČTK

Domácí se dostali do vedení v 59. minutě, kdy Koubek nejprve reflexivním zákrokem vytáhl z malého vápna střelu Kamana, ale na jeho následnou dorážku byl už krátký. Hosté srovnali až v druhé minutě nastavení po bleskově rozehraném rohu zásluhou Nianga.

Francouzská fotbalová liga - 29. kolo:

Lyon - Montpellier 3:2 (12. Terrier, 58. Dembélé, 86. Aouar - 36. Mollet, 90.+1 Camara), Remeš - Nantes 1:0 (59. Oudin), Bordeaux - Rennes 1:1 (59. Kamano - 90.+2 Niang), Paris St. Germain - Marseille 3:1 (55. a 66. Di María, 45.+1 Mbappé - 46. Germain).

1. Paris St. Germain 28 25 2 1 86:16 77
2. Lille 29 17 6 6 45:24 57
3. Lyon 29 15 8 6 50:35 53
4. Marseille 29 14 5 10 45:38 47
5. St. Etienne 29 13 7 9 41:34 46
6. Remeš 29 11 13 5 31:27 46
7. Montpellier 29 10 12 7 40:34 42
8. Rennes 28 11 8 9 39:36 41