Real zachránil v závěru bod se San Sebastianem, ale v honbě o čelo to znamená ztrátu

1. 3. 2021 23:17
Fotbalisté Realu Madrid v dnešním utkání 25. kola španělské ligy remizovali 1:1 se San Sebastianem a promarnili možnost posunout se na druhé místo tabulky před Barcelonu. Alespoň bod jim zajistil minutu před koncem Vinícius Júnior.
Momentka z utkání Realu Madrid proti San Sebastianu ve španělské lize.
Momentka z utkání Realu Madrid proti San Sebastianu ve španělské lize. | Foto: Reuters

Real v prvním poločase dvakrát trefil brankovou konstrukci, ale jako první se prosadili hosté. V 55. minutě je poslal do vedení Portu a ukončil tři zápasy trvající neprůstřelnost domácího celku. O vyrovnání se v 89. minutě postaral střídající Vinícius a "Bílý balet" se díky němu s 53 body dotáhl na druhou Barcelonu.

Real zaváhal po čtyřech vítězstvích za sebou a před městským derby s Atléticem Madrid, které je na programu v neděli, ztrácí na vedoucího rivala pět bodů. Atlético má navíc jeden zápas k dobru.