PSG před zraky Henryho s Rinnerem otočilo zápas s Angers

15. 10. 2021 23:10
Paris St. Germain v minulém kole nečekaně prohrál 0:2 v Rennes a i dnes to dlouho vypadalo na další ztrátu. Domácí, kteří kvůli reprezentačním povinnostem postrádali Lionela Messiho i Neymara, prohrávali po brance Angela Fulginiho z 36. minuty.
Na zápas se přišli do Parku princů podívat i bývalý fotbalista Thierry Henry a judista Teddy Riner | Foto: Reuters

Ve druhém poločase ale Mbappé zařídil obrat. Nejprve se v 69. minutě po jeho centru prosadil Danilo Pereira a tři minuty před koncem pak mistr světa z penalty nařízené za ruku jednoho z obránců rozhodl o vítězství.

Paris St. Germain si díky výhře upevnil první místo v tabulce a před druhým Lens vede o devět bodů. Angers, které vyhrálo jen jeden z posledních pěti zápasů, je se ztrátou dalších dvou bodů čtvrté.