Na Anfield Road se přes policejní zákaz slavilo, Reds si hymnu zpívali bez fanoušků

Fanoušci před stadionem Liverpoolu Anfield Road.
Po dlouhých třiceti letech získal ve středu Liverpool titul v domácí anglické fotbalové soutěži, Premier League.
Jistotu získali Reds už 25. června, ale pohár převzali až po posledním domácím zápase, který vyhráli nad Chelsea 5:3. I díky trefě Alexe Oxlade-Chamberlaina.
Hrálo i slavilo se před prázdnými tribunami více než padesátitisícového stadionu Anfield Road. Přístup na ně ale měli kromě hráčů a pořadatelů alespoň rodiny fotbalistů Liverpoolu.
O to více se slavilo před stadionem, kde se fanoušci sešli už v průběhu utkání.
Foto: Reuters
Sport Sport
23. 7. 2020 7:45
Fotbalisté Liverpoolu po třiceti letech převzali trofej pro šampiona Premier League. Podívejte se, jak slavili hráči i fanoušci.

Takto slavili titul hráči v kabině.

A takto fanoušci před stadionem.

 

Právě se děje

před 2 minutami

Chci se nejdřív sejít s Babišem, řekl Zaorálek o tom, zda převezme ministerstvo zahraničí

Ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD), který by se podle vicepremiéra Jana Hamáčka (ČSSD) měl stát ministrem zahraničí, řekl, že se chce nejdříve sejít s premiérem Andrejem Babišem (ANO). Vadí mu, že resort podle jeho názoru nemá dostatečné kompetence a Česko postrádá jednotnou zahraniční politiku. 

"Protože jsem nespokojen s tím, jak dnes funguje ministerstvo zahraničí, tak jsem ochoten se pobavit se premiérem, jak to změnit. Zda je možné, aby existovala jednotná česká zahraniční politika. Nevím ale, jak v tom pořídím," řekl Zaorálek.

Zdroj: Domácí
před 3 minutami

Moskva varovala Spojené státy, ať se drží stranou od Krymu

Rusko v úterý varovalo Spojené státy, ať se drží stranou od černomořského pobřeží Ruska a Krymu. Riziko incidentu je velmi vysoké, uvedl náměstek ministra zahraničí Sergej Rjabkov podle agentury Reuters. Vyslání dvou amerických vojenských lodí do Černého moře, kam mají připlout tento týden, označil na pozadí stoupajícího napětí na východě Ukrajiny za "provokaci".

Rjabkov současně ujistil, že Moskva hodlá nadále bránit ruskojazyčné obyvatele části východoukrajinského Donbasu, ovládané proruskými separatisty od jara 2014. Rusko tak chce postupovat navzdory americkému varování, že zaplatí "vysokou cenu" za počínání na východě Ukrajiny. "Prostě bráníme své zájmy, zájmy našich občanů, ruskojazyčného obyvatelstva. Nadále je budeme bránit," prohlásil náměstek podle agentury TASS.

Zdroj: ČTK
Další zprávy