Výzvu z internetu přijali Kanga i portugalská hvězda. Tak žonglují s toaleťákem

Sport Sport
Aktualizováno 17. 3. 2020 11:16
Když kvůli pandemii koronaviru nemohou na stadiony, baví fotbalové hvězdy fanoušky jinak. Záložník fotbalové Sparty Guélor Kanga předvedl nevídanou sadu "žonglů" s toaletním papírem a výzvu přijal i portugalský záložník Manchesteru United Bruno Fernandes.
Guélor Kanga
Guélor Kanga | Foto: Milan Kammermayer

Gabonský záložník, který se nyní stejně jako zbytek kádru Sparty připravuje na restart sezony individuálně, ukázal na Instagramu, že jeho nohy si rozumí nejen s balonem. Přesvědčit se můžete na přiloženém videu, kde s roličkou papíru udělá hned devatenáct radovských "žonglů". 

Žonglér Guélor Kanga | Video: Instagram Guélora Kangy

Také zimní posila Rudých ďáblů ukázala, že svýma nohama umí vskutku ďábelské kousky. Než se Premier League zastavila, získal si Fernades svými výkony fanoušky United natolik, že mu přiřkli ocenění Hvězda měsíce.

Fernandes i Kanga se svými kousky připojil k výzvě "Stay At Home Challenge", v níž lidé v době pandemie na sociálních sítích předvádějí svůj talent a různé kousky z domova. 

Fernandes ovšem není na rozdíl od Kangy uvězněný doma, s parťáky z Manchesteru se dál připravuje v tréninkové centru klubu, dvakrát denně jsou však hráči testováni na koronavirus.

Do stejně výzvy jako Fernandes s Kangou se zapojila i další star anglické Premier League. Záložník Liverpoolu Alex Oxlade-Chamberlain ovšem opustil fotbalové dovednosti a se svou přítelkyní Perrie Edwardsovou, členkou populární dívčí skupiny Little Mix, vystřihl parádní taneční číslo.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy