Výzvu z internetu přijali Kanga i portugalská hvězda. Tak žonglují s toaleťákem

Sport Sport
Aktualizováno 17. 3. 2020 11:16
Když kvůli pandemii koronaviru nemohou na stadiony, baví fotbalové hvězdy fanoušky jinak. Záložník fotbalové Sparty Guélor Kanga předvedl nevídanou sadu "žonglů" s toaletním papírem a výzvu přijal i portugalský záložník Manchesteru United Bruno Fernandes.
Guélor Kanga
Guélor Kanga | Foto: Milan Kammermayer

Gabonský záložník, který se nyní stejně jako zbytek kádru Sparty připravuje na restart sezony individuálně, ukázal na Instagramu, že jeho nohy si rozumí nejen s balonem. Přesvědčit se můžete na přiloženém videu, kde s roličkou papíru udělá hned devatenáct radovských "žonglů". 

Žonglér Guélor Kanga | Video: Instagram Guélora Kangy

Také zimní posila Rudých ďáblů ukázala, že svýma nohama umí vskutku ďábelské kousky. Než se Premier League zastavila, získal si Fernades svými výkony fanoušky United natolik, že mu přiřkli ocenění Hvězda měsíce.

Fernandes i Kanga se svými kousky připojil k výzvě "Stay At Home Challenge", v níž lidé v době pandemie na sociálních sítích předvádějí svůj talent a různé kousky z domova. 

Fernandes ovšem není na rozdíl od Kangy uvězněný doma, s parťáky z Manchesteru se dál připravuje v tréninkové centru klubu, dvakrát denně jsou však hráči testováni na koronavirus.

Do stejně výzvy jako Fernandes s Kangou se zapojila i další star anglické Premier League. Záložník Liverpoolu Alex Oxlade-Chamberlain ovšem opustil fotbalové dovednosti a se svou přítelkyní Perrie Edwardsovou, členkou populární dívčí skupiny Little Mix, vystřihl parádní taneční číslo.

 

Právě se děje

před 17 minutami

Příjem žádostí do druhé výzvy programu COVID nájemné MPO kvůli nefungujícímu on-line systému prodlouží do 4. února

Příjem žádostí do druhé výzvy programu COVID nájemné MPO kvůli nefungujícímu on-line systému prodlouží do 4. února, sdělil ČTK ministr Havlíček.

On-line informační systém MPO pro podávání žádostí do programů COVID je podle Havlíčka připraven. Příjem žádostí začne znovu v sobotu v 08:00, uvedl.

Zdroj: ČTK
před 34 minutami

Nový majitel má dát za Vítkovice Heavy Machinery přes 1,2 miliardy korun

Nový majitel by měl za ostravský strojírenský podnik Vítkovice Heavy Machinery (VHM) zaplatit 1,2115 miliardy korun. Jde o nejvyšší nabídku ze čtvrtečního druhého kola výběrového řízení. Byla vyvolávací cenou v páteční aukci na portálu verejnedrazby.cz, do níž postoupilo pět nejvážnějších zájemců, a nakonec se ukázala být i konečnou cenou. Za firmu to ČTK sdělil Jaroslav Martínek.

Jméno subjektu, který ve výběrovém řízení předložil nejvyšší nabídku, zatím insolvenční správce Lukáš Zrůst nesdělil. "Bude oznámeno po splnění dílčích povinností ve smyslu insolvenčního zákona," uvedl Martínek.

Prodejní proces páteční aukcí ještě neskončil. Do 27. ledna musí s jejími výsledky vyslovit souhlas věřitelský výbor, zajištění věřitelé a soud. "Pokud bude vysloven, má nový majitel čas do 11. března na doplacení kupní ceny. O den později je nejzazší termín pro uzavření smlouvy o převodu závodu a 15. března je rozhodný den pro převod VHM na nového majitele," uvedl Martínek.

Zdroj: ČTK
Další zprávy