Pokorný při debutu za Montpellier utprěl debakl od Marseille

27. 1. 2017 22:55
Lukáš Pokorný prožil smutný debut ve francouzské lize, když nastoupil za Montpellier na závěrečné minuty při debaklu 1:5 na hřišti Marseille. Do hry se dostal až za stavu 1:4. Pro Montpellier to byla čtvrtá ztráta za sebou a je čtrnáctý. V dresu Marseille zářil útočník Bafétimbi Gomis, který nastřílel hattrick a soupeřova obrana na něj vůbec nestačila. V 82. minutě se trenér hostů rozhodl poslat do hry i Pokorného, který teprve v pondělí přestoupil z Liberce. Byl tak u toho, když jeho spoluhráč William Rémy zahrál rukou ve vápně, byl vyloučen a penaltu domácí proměnili. Debakl a vyloučení stopera Rémyho však znamená, že příště by už mohl Pokorný dostat šanci v základní sestavě.
Lukáš Pokorný.
Lukáš Pokorný. | Foto: Pavel Pillár

Francouzská fotbalová liga - 22. kolo:

Marseille - Montpellier 5:1 (4., 19. a 77. Gomis, 38. Rolando, 88. Thauvin z pen. - 49. Búdibúz).